Karnisze pojedyncze - Profi Styl

Kategorie

Karnisze pojedyncze W tej kategorii nie ma produktów.

Karnisze srebrne pojedyncze są wyjątkowo dekoracyjne

W naszym sklepie internetowym zamówią Państwo karnisze srebrne pojedyncze, które doskonale zaprezentują się w Państwa wnętrzu. Są to bowiem niezwykle dekoracyjne modele wyróżniające się precyzją wykonania i trwałością.

Zapoznając się z naszym pełnym katalogiem, można zamówić kolor srebrny mat do karnisza z kategorii Karnisze metalowe o średnicy 16 mm. Srebrne karnisze pojedyncze są także dostępne w kolekcji karniszy kutych o średnicy 16 mm. W naszej ofercie są również dostępne karnisze srebrno-złote.

Karnisze ścienne pojedyncze niezwykle komfortowe

Karnisze ścienne pojedyncze to na przykład karnisze metalowe, które bardzo dobrze komponują się z większością Państwa aranżacji wnętrz. Karnisz pojedynczy montowany na ścianie, nie przytłacza swoimi rozmiarami, dlatego można go zamocować w każdym pomieszczeniu. Do tego obsługa karniszy jest wyjątkowo prosta, a ciche kółka sprawiają, że również komfortowa.

Tanie karnisze pojedyncze idealnie dopasowane

Proponujemy Państwu tanie karnisze pojedyncze wysokiej jakości, które można perfekcyjnie dopasować tak do okna, jak i do własnej wygody, czy gustu. Ponadto łatwo udaje się je dobrać do konkretnego przeznaczenia, ponieważ są dostępne w naszym sklepie w różnych wariantach, jeśli chodzi o długość. Zakres rozmiarów pod tym względem jest bardzo komfortowy dla naszych Klientów – najmniejsza długość to 120 cm, a największa 300 cm.

Nowoczesne karnisze pojedyncze dodają wnętrzom wdzięku

Urządzanie nowoczesnych pomieszczeń nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć. Zwłaszcza jeśli oprócz walorów czysto praktycznych pragnie się tchnąć nieco klasy w dostępną przestrzeń. Wybierając nowoczesne karnisze pojedyncze bez trudu uda się osiągnąć taki efekt.

Nowoczesne karnisze metalowe od razu zwracają na siebie uwagę ze względu na wyraziste zakończenia, które są zarazem niezwykle eleganckie. Można je znaleźć, chociażby w Serii Geometrycznej, gdzie proponujemy karnisze metalowe pojedyncze o średnicy 16 mm wyposażone m.in. W nowoczesny, geometryczny wspornik.

Karnisze pokojowe pojedyncze – szeroki wybór zakończeń

Karnisze pokojowe pojedyncze są atrakcyjne z wielu powodów. Jednym z nich jest interesujące zakończenie, które nadaje całej konstrukcji określony wyraz estetyczny. Karnisze metalowe są wyposażone bogatą kolekcję zakończeń. Może się ona odnosić z jednej strony do konkretnych serii karniszy, a z drugiej można je wybrać spośród licznych akcesoriów.

W tym drugim przypadku udaje się stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję, która sprawi, że wnętrze stanie się bardziej oryginalne. Efektowne i eleganckie zakończenia, które można u nas zamówić, to m.in.: geometryczne, stylizowane na wzór włoski, ażurowe, czy najbardziej wyróżniające się w Serii Opera.

Karnisze pojedyncze sufitowe w różnych odcieniach

Karnisze pojedyncze sufitowe można u nas zamówić w odcieniu, który jest najbardziej dla Państwa atrakcyjny. Największy wybór pod względem kolorystycznym zapewnia seria kutych karniszy. Duży wybór odcieni znajdą Państwo także m.in. w serii Opera, Saturn i kolekcja karniszy metalowych z elementami PCV.

Karnisze okienne pojedyncze do domu i mieszkania

Nasze karnisze okienne pojedyncze metalowa są niezwykle ozdobne, a jednocześnie praktyczne i trwałe. Nadają się idealnie do wnętrz w domu i w mieszkaniu. Można się o tym przekonać, wybierając odpowiednią długość drążka, jak i dopasowując karnisz pojedynczy okienny pod względem średnicy, czy wielkości zakończenia.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.