Karnisze podwójne - Profi Styl

Kategorie

Karnisze podwójne W tej kategorii nie ma produktów.

Karnisze podwójne sufitowe dostępne w naszej ofercie

Karnisze podwójne sufitowe, które są dostępne w ofercie naszego sklepu, to np. karnisze metalowe. Można u nas zamówić m.in. karnisze podwójne zestawione w 6 różnych seriach: Geometryczne 16 mm, Symfonia 16 mm, Saturn 16 mm, Opera 19 mm, Italia 25 mm i Kute 16 mm. Każda z tych kategorii zawiera metalowe karnisze podwójne w określonej stylizacji.

Proponujemy metalowe karnisze z dwoma drążkami w bogatej palecie kolorów. Z uwagi na odcień, a także ze względu na rodzaj zakończenia i długość, karnisze apartamentowe również znajdziecie Państwo na stronie naszego serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym naszym katalogiem karniszy podwójnych. Można je zamawiać jako cały komplet lub każdy element oddzielnie.

Karnisze sufitowe podwójne przesuwne nowoczesne

Karnisze sufitowe podwójne przesuwne można dobrać ze względu na rodzaj aranżacji pomieszczenia. Są w naszej ofercie karnisze z dwoma drążkami, które doskonale dopełnią nowoczesne wnętrza. Można je wytypować po kolorze, jak również z uwagi na stylizację i zakończenie.

Przykładowo do modernistycznie zaaranżowanych przestrzeni dobrym rozwiązaniem może być zakup karnisza metalowego z serii Geometryczna 16 mm w odcieniu Satyna Nikiel. Inną możliwością jest wariant karniszy podwójnych, które mają niektóre elementy z tworzywa PCV. Takie połączenie sprawia, że łatwiej wkomponować karnisz metalowy podwójny do bardziej przytulnego wnętrza.

Karnisze przesuwne podwójne do klasycznych wnętrz

Karnisze przesuwne podwójne do klasycznych wnętrz to wszystkie te produkty z naszej oferty wyposażone w dwa drążki, które mają odpowiedni kolor. Do klasycznych pomieszczeń warto wybrać karnisze podwójne przesuwne o złotej barwie lub w zestawieniu tego odcienia z innym, na przykład czarnym. Jeśli chodzi o dobór zakończenia, do klasycznych przestrzeni właściwe mogą być te z serii Symfonia 16 mm lub Italia 25 mm.

Karnisze podwójne – wymiary – długość i średnica

Nasze karnisze podwójne wymiary mają różne, dlatego bez trudu można je dobrać do konkretnego wnętrza. Biorąc pod uwagę długość, karnisze podwójne są dostępne np. w rozmiarach 160, 200, 240 i 300 cm, jak w serii Italia. W zależności od wybranej serii proponowane przez nas warianty długości mogą mieć szerszy zakres. Natomiast średnica drążków karniszy metalowych podwójnych ma 16, 19 i 25 mm.

Tanie Karnisze podwójne dopasowane do oczekiwań

Tanie karnisze podwójne są bardzo dobrej jakości, a ze względu na naszą bogatą ofertę w tym zakresie, wierzymy, że znajdą Państwo wśród nich ten idealny do Państwa wnętrza. Z uwagi na to, że nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, dbamy o to, by wszystkie nasze karnisze podwójne mogły sprostać oczekiwaniom. Również pod względem ceny.

Koszt jest w tym przypadku uzależniony od rodzaju karnisza, czyli czy jest to karnisz podwójny, czy pojedynczy. Poza tym uwzględniamy też jego wymiary: długość i średnicę, gdy wyliczamy ostateczną kwotę przy realizacji zamówienia.

Ponadto, jako producent, możemy oferować bardziej konkurencyjne ceny naszych karniszy, niż odpowiednio serwisy będące dystrybutorami. Kupując bezpośrednio u nas, nie muszą się Państwo obawiać o jakość naszych produktów. Zachęcamy więc do zapoznania się z katalogiem wszystkich naszych podwójnych karniszy.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.