Rolety dzień noc - Profi Styl

Kategorie

Rolety dzień noc W tej kategorii nie ma produktów.

Rolety dzień noc bezinwazyjne gotowe w wersji Mini oraz w kasecie

Rolety dzień noc bezinwazyjne gotowe możecie Państwo zamówić u nas w wersji Mini lub rolety w kasecie. Rolety dzień i noc pasują na każde okno o standardowych wymiarach. Samodzielny, prosty montaż nie wymaga wiercenia otworów w ramie. Roleta dzień noc może mieć dowolny kolor i wzór  z naszej oferty, co pozwala wykreować niebanalne wnętrze. 

Rolety dzień noc do kuchni odporne na zabrudzenia

Jeśli interesują Państwa rolety dzień noc do kuchni, w naszej ofercie znajdują się tkaniny, które niwelują dostęp promieni słonecznych i nagrzewanie się pomieszczenia. Ponadto roleta dzień noc jest odporna na plamy i zabrudzenia. Roleta dzień noc nie gniecie się i długo zachowuje swój estetyczny wygląd.

Stabilne i niezawodne rolety dzień noc do samodzielnego montażu

Wybierając u nas rolety dzień noc do samodzielnego montażu, oszczędzają Państwo na fachowej pomocy przy instalacji. Te rolety okienne są tak samo stabilne i niezawodne jak modele, które przytwierdza się do sufitu lub do ściany za pomocą odpowiednich wkrętów.

Rolety dzień noc do salonu – większy komfort w codziennym użytkowaniu

Rolety dzień noc do salonu mogą wnieść powiew świeżości. Roleta dzień i noc czyni tę przestrzeń jeszcze bardziej atrakcyjną i dopasowaną do Państwa oczekiwań pod względem wizualnym i użytkowym. Do salonu nadają się rolety dzień i noc Mini, w kasecie, a także wolnowiszące Maxi.

Rolety dzień noc inwazyjne do dużych okien

Rolety dzień noc inwazyjne idealnie pasują do okien o większych wymiarach. Są to wolnowiszące rolety Maxi, które mocuje się za pomocą inwazyjnych uchwytów w liczbie dwóch lub trzech w zależności od szerokości rolety.

Rolety dzień noc do sypialni – gotowe lub na wymiar

Rolety dzień noc do sypialni to gwarancja prywatności w eleganckiej odsłonie. Roleta okienna dzień i noc pozwala ograniczyć promienie światła do minimum, co przekłada się na udany wypoczynek i głęboki sen.

Rolety dzień noc do sufitu na duże okna

Rolety dzień noc do sufitu to szeroki wariant wolnowiszących rolet okiennych Maxi. Dzięki temu można je dopasować do każdego wnętrza, jeśli tylko w Państwa wnętrzu znajdują się okna o znacznych rozmiarach. Mocując je do sufitu, można połączyć kilka rolet w liniowym zestawieniu.

Rolety dzień noc do łazienki zapewniają poczucie prywatności

Oferujemy rolety dzień noc do łazienki, które ze względu na swoją półprzezroczystość, zapewniają poczucie prywatności. Dzięki atrakcyjnym wzorom i żywym kolorom tkanin Państwa łazienka stanie się również pomieszczeniem stylowym.

Rolety dzień noc gotowe wymiary do każdego wnętrza

Rolety dzień noc gotowe wymiary to doskonały wybór, gdy pragną Państwo ograniczyć promienie światła wpadające przez okna o typowych rozmiarach. Standardowy asortyment w tym przypadku sprawdza się najlepiej i nie jest zbyt kosztowny.

Rolety dzień noc do ściany Maxi

Rolety dzień noc do ściany montuje się za pomocą inwazyjnych uchwytów. Ich liczba jest zależna od tego, na jakie okno ma pasować roleta dzień noc z naszej oferty. Przykładowo do okien o szerokości większej niż 200 cm, zachęcamy zamówić rolety dzień i noc Maxi.

Atrakcyjne ceny rolet dzień noc dopasowane do zamówienia

Sklep internetowy, który prowadzimy, oferuje Państwu atrakcyjne ceny rolet dzień noc. Zwłaszcza jeśli zamówienie dotyczy Rolet Mini dzień noc, można spodziewać się naprawdę niewysokich kosztów z uwagi na mniej potrzebnej tkaniny. Cena rolet dzień noc jest dopasowana do zakupu. Uwzględniamy w cenniku rolet dzień noc rodzaj materiału, a także jego wielkość.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.