Rolety mini z żyłką | Bezinwazyjne & Na wymiar - Profi Styl
Witamy w nowym Sklepie Profi-Styl - asortyment sklepu będzie uzupełniany na bieżąco.

Kategorie

Rolety mini z żyłką Jest 1 produkt.

Rolety mini na wymiar z żyłkami idealnie dopasowane do okna

Rolety mini na wymiar z żyłkami są wyposażone w mechanizm żyłkowy. To właśnie jego obecność sprawia, że rolety mini idealnie przylegają do okna. W dodatku za pomocą tego systemu mogą Państwo równomiernie prowadzić tkaninę w roletach mini. Dzięki temu materiał zawsze dobrze się prezentuje pod względem estetycznym, a także ma dłuższą żywotność. System żyłkowy pozwala również na komfortowe użytkowanie rolet mini z systemem żyłkowym.

Oprócz nowoczesnego mechanizmu żyłkowego na uwagę zasługuje również bezinwazyjny montaż, który wymaga jedynie zamocowania uchwytów do ramy okna. Do uchwytów z kolei przyłącza się konstrukcję rolety wraz z materiałem i systemem żyłkowym. Cały proces montowania nie zajmuje więcej niż kilka minut. Instrukcja montażu znajduje się w naszym sklepie internetowym.

Rolety mini na wymiar z żyłką dzień i noc - szeroki wybór tkanin

Rolety mini na wymiar z żyłką są dostępne w szerokim wyborze modeli. Można je zestawić na przykład ze względu na zastosowaną tkaninę o określonym stopniu przepuszczania promieni słonecznych. Proponujemy Państwu rolety mini z żyłką dzień i noc, które mogą być wykonane z materiału Soft, Classic, Natural lub Exclussive.

Każdy z tych rodzajów tkanin ma swoją gramaturę, kolor, a rolety dzień noc mają swoje określone, standardowe wymiary. Zamawiając natomiast rolety mini dzień noc z żyłką na wymiar, mogą Państwo liczyć na precyzyjne dopasowanie naszych produktów do wymiarów Państwa okien.

Rolety mini na wymiar z żyłkami transparentne

Roleta mini na wymiar z systemem żyłkowym to także konstrukcja wyposażona w materiał gwarantujący pełną przepuszczalność promieni światła. Mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie transparentną tkaninę len, bambus i gładką.

Każdy z tych wariantów jest osiągalny w bogatej palecie kolorystycznej, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Dzięki temu będą Państwo mogli wybrać najbardziej dogodny model rolety na wymiar mini z żyłkami wykonanej z transparentnego materiału.

Rolety mini na wymiar z żyłką termiczne

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą rolet mini z żyłką wyposażonych w termiczną tkaninę. Wymiary tych materiałów są podane w wersji standardowej. Proponujemy także konkretny wachlarz rozmiarów, w jakich przygotowujemy nasze produkty na Państwa życzenie.

Do wyboru jest kilka wariantów rolet termicznych różniących się między sobą odcieniem. Rolety z żyłką wyposażone w termoizolacyjną tkaninę, zapewniają całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Oprócz tego mogą Państwo liczyć na cieplejszą temperaturę w pomieszczeniu zimą i chłodniejszą w jego wnętrzu latem. Wystarczy tylko zdecydować się na termiczne modele na wymiar z żyłką.

Atrakcyjna cena rolet mini na wymiar z żyłką

Cena mini rolety z żyłką na wymiar jest atrakcyjna. Przekonają się Państwo o tym, wybierając konkretny model rolety mini z systemem żyłkowym, który jest dostępny w naszej ofercie. Ceny są uzależnione od rodzaju materiału i jego rozmiaru. Natomiast pozostałe elementy mają zawsze stałą wartość. Wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo przy konkretnym modelu rolety mini na stronie sklepu internetowego.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.