Rolety ścienne | Rolety naścienne wewnętrzne & na wymiar - Profi Styl

Kategorie

Rolety ścienne Jest 27 produktów.

Rolety naścienne wolnowiszące dzień noc

Rolety naścienne dzień i noc to bogata oferta rolet wolnowiszących. Maxi rolety ścienne są dostępne w wielu wymiarach. Z uwagi na niebanalne wzory i komfortowy sposób montażu roleta ścienna jest atrakcyjna dla naszego Klienta.

Rolety dzień noc to idealny dodatek do salonu, czy nowoczesnej kuchni. Za pomocą specjalnych, inwazyjnych uchwytów mocuje się je solidnie do ściany, chociaż można również do sufitu. Instrukcję montażu znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu.

Rolety ścienne wewnętrzne w sklepie internetowym

Rolety ścienne wewnętrzne to rolety dzień noc, gładkie, len, bambus i termiczne. W naszym sklepie internetowym zamówicie Państwo rolety gotowe w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Proponujemy również wiele różnych wariantów wymiarów, w jakich przycinamy materiał na wymiar. Zatem mają Państwo pełną dowolność w doborze rolet dzień noc, jak i pozostałych, jeśli chodzi o nasze produkty.

Kupując w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że zamawiają sprawdzone materiały wysokiej jakości. Każda tkanina jest dostępna w szerokim wariancie kolorystycznym, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Rolety te z powodzeniem można zamontować na oknach o większych wymiarach. Nasza oferta jest przygotowana dla różnych Odbiorców. Dzięki temu każdy z Państwa może zakupić u nas dokładnie taką roletę na ścianę, jaka najbardziej pasuje do konkretnego pomieszczenia.

Rolety ścienne na wymiar zaciemniające idealnie dopasowane do okna

Rolety ścienne na wymiar są dostępne jako produkty o różnym stopniu zaciemnienia. To rolety dzień i noc, transparentne oraz gwarantujące pełne zaciemnienie. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo zdecydować się na przykład na rolety zaciemniające na wymiar.

Montaż rolet w tym przypadku jest identyczny, jak wtedy, gdy zamawiacie Państwo rolety ścienne gotowe. Rolety ścienne zaciemniające zapewniają 100% osłonę przed promieniami słonecznymi. Mają również właściwości termoizolacyjne, które korzystnie wpływają na temperaturę w pomieszczeniu latem, jak i zimą.

Tanie rolety ścienne transparentne, dzień noc i zaciemniające

Niezależnie od tego, czy zamawiają u nas Państwo rolety ścienne na wymiar, czy gotowe, możecie liczyć na tanie rolety ścienne. Nasze rolety mają prostą konstrukcję, a przy tym wykonane z dobrej jakości elementów. Zapewniamy konkurencyjną ofertę, która jest atrakcyjna ze względu na bogaty wybór, jak i z uwagi na niewygórowany koszt zamówienia.

Ceny rolet ściennych wolnowiszących Maxi ustalane indywidualnie przy składaniu zamówienia

Rolety wolnowiszące rozliczamy z Państwem tak samo, jak przy wszystkich zamówieniach związanych z roletami, które są dostępne w naszej ofercie. Oznacza to, że cena jest uzależniona od wybranego przez Państwa materiału, a także jego rozmiaru przy składaniu zamówienia na konkretny wariant rolety. Ceny rolet ściennych wolnowiszących Maxi nie są ustalane indywidualnie, jeśli chodzi o sposób przygotowania.

Jeśli interesuje Państwa gotowa roleta albo wykonana na wymiar, nie ma wówczas różnicy w cenie.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.