Rolety thermo - Profi Styl

Kategorie

Rolety thermo W tej kategorii nie ma produktów.

Rolety termoizolacyjne dostępne w naszym sklepie internetowym

Rolety termoizolacyjne dostępne w naszej ofercie, są dostępne w wersji Mini dzień noc, montowane w kasecie, a także jako wolnowiszące Rolety Maxi. Mogą je Państwo zamówić w wielu gotowych rozmiarach, jak też wybrać wariant na wymiar.

Dzięki tym roletom uda się całkowicie zaciemnić wnętrze, blokując promienie słoneczne w 100 procentach. Rolety thermo można mocować na ramie okna, jeśli wybiorą Państwo rolety Mini termiczne dzień i noc lub rolety termo w kasecie.

Termo rolety na okna standardowe i balkonowe

Nasze termo rolety na okna to wysokiej jakości produkty, które oprócz tego, że zapewniają całkowity poziom zaciemnienia, gwarantują także większy komfort zimą i latem. Roleta thermo na okno wykonana z tkaniny blackout sprawia, że latem temperatura w pomieszczeniu jest niższa, a zimą wyższa. Dzieje się tak dlatego, że latem światło dzienne jest całkowicie blokowane za pomocą aluminiowej powłoki materiału, która znajduje się na odwrotnej stronie. Natomiast zimą powłoka ta stanowi zabezpiecza wnętrze przez stratami ciepła. Można je z powodzeniem montować na oknach standardowych i balkonowych o różnych wymiarach.

Rolety termo zaciemniające – prosty sposób montażu

Rolety termo zaciemniające, z uwagi na prosty sposób montażu, są bardzo wygodnym elementem dopełniającym wnętrze. Jeśli zdecydują się Państwo na thermo rolety okienne w wersji dzień noc lub w kasecie, można je zamocować w sposób bezinwazyjny. Rolety Mini dzień i noc za pomocą haczyków, natomiast rolety na kasecie albo tak samo, jak Rolety Mini, albo przy użyciu taśmy dwustronnej.

Rolety thermo w kasecie do sypialni

Rolety thermo w kasecie można z powodzeniem założyć na okno lub okna, które znajdują się w sypialni. Oprócz swoich właściwości termicznych i blokujących promienie słoneczne zapewniają również doskonałą osłonę przed oczami sąsiadów. Zatem można cieszyć się komfortem zw względu na pełne poczucie prywatności. Jednocześnie pełne zaciemnienie tego pomieszczenia stwarza idealne warunki do komfortowego odpoczynku.

Termo rolety wewnętrzne – jak wybrać materiał?

Termo rolety wewnętrzne są atrakcyjne ze względu na swoje właściwości. Jednak by móc cieszyć się funkcjonalnością rolet thermo, warto precyzyjnie określić rozmiar materiału, który pragnie się dobrać.

Niezależnie od tego, czy są to rolety wewnętrzne termiczne dzień noc, czy instalowane w kasecie, ważne jest to, by tkanina była nieco większa. W przypadku rolet dzień i noc szerokość tkaniny powinna być większa o 3 cm od szerokości szyby. W rolecie z kasetą szerokość materiału ustalają Państwo po zmierzeniu szyby razem z listwami przyszybowymi.

Atrakcyjna cena rolet thermo

Cena rolet thermo jest u nas przystępna i atrakcyjna. Nasz cennik nie jest skomplikowany i nie ma w nim ukrytych kosztów. Standardowe rolety thermo, jak i te przygotowywane na wymiar mogą kosztować tyle samo.

Cena rolet termo zależy u nas bowiem wyłącznie od wymiarów tkaniny, a także od rodzaju dobranego przez Państwa materiału. Wszystkie inne parametry, takie jak kolor materiału, wariant rolety, czy sposób montażu nie mają wpływu na to, jaką kwotę będą Państwo mieli do zapłaty po złożeniu zamówienia.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.