Karnisze z PCV - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Karnisze z PCV W tej kategorii nie ma produktów.

  Karnisze sufitowe PCV – estetyka i trwałość naszych szyn sufitowych

  Karnisze sufitowe PCV wyróżniają się swoją estetyką. Pomimo tego, że montuje się je w sposób inwazyjny, można szybko i skutecznie zasłonić otwory po śrubach. Szyny sufitowe są dostępne w białym, uniwersalnym kolorze. Dzięki temu bardzo łatwo uda się je Państwu wkomponować w aranżację swojego wnętrza.

  Jeśli jednak woleliby Państwo inny odcień, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przesłon maskujących. Nasze szyny sufitowe PCV są wyjątkowo trwałe i odporne na oddziaływanie promieni słonecznych. Zatem z biegiem czasu szyny sufitowe PCV nie tracą swoich walorów estetycznych. Łatwo również utrzymać je w czystości, gdyż nie przywierają do nich żadne zabrudzenia.

  Karnisze z tworzywa sztucznego jednotorowe lub dwutorowe

  Karnisze z tworzywa sztucznego dostępne w naszym sklepie internetowym są jednotorowe lub dwutorowe. Niezależnie jednak od tego, na jakie zdecydują się Państwo na karnisze PCV, zawsze istnieje taka możliwość, by połączyć je w większe długości i stworzyć z nich różne kształty. W ten sposób szyny sufitowe z PCV uda się Państwu zawsze dopasować do określonego wnętrza, by były funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

  Karnisze z tworzywa PCV z żabkami lub bez

  Karnisze z tworzywa PCV mogą Państwo zamówić w naszym sklepie w zestawie zawierającym żabki lub zdecydować się na PCV szyny bez żabek. Szyna sufitowa, która nie jest wyposażona w żabki, może być bardziej atrakcyjna pod względem wizualnym. Wystarczy, że dobiorą Państwo do niej akcesoria, które proponujemy w wielu wersjach kolorystycznych z dekoracyjnymi motywami.

  Karnisze szyny PCV – prosty i szybki montaż

  Karnisze szyny PCV montuje się w prosty sposób. Są one wyposażone w specjalne otwory, rozmieszczone w odpowiednich odstępach, dzięki czemu PCV szyny sufitowe są stabilnie i solidnie przytwierdzone do sufitu. Natynkowy montaż nie trwa długo, a ze względu na to, że szyny można łączyć w większe długości, bez trudu uda się dopasować je do własnych potrzeb.

  Karnisze sufitowe z PCV – dodatkowe akcesoria

  Karnisze sufitowe z PCV mogą Państwo wyposażyć w dodatkowe elementy, by firany i zasłony nie tylko osłaniały okna, ale również stanowiły bardziej dekoracyjny dodatek do wnętrza. Nasze ozdobne elementy do szyn sufitowych są dostępne w różnych odcieniach, wykonane z trwałych materiałów. Można je dopasować do estetyki wnętrza, jak również do rodzaju zawieszonych firan i zasłon.

  Tanie karnisze podsufitowe z PCV w naszej ofercie

  Nasze karnisze sufitowe z PCV są atrakcyjne pod względem ceny. To tanie szyny sufitowe wysokiej jakości, które będą Państwu służyć przez długi czas. Zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania – dzięki nim przesuwanie zasłon i firan nie sprawia najmniejszych trudności.

  Ma to szczególne znaczenie, gdy zapragną Państwo zamocować szyny na większą długość bądź utworzyć z nich dowolny kształt. Zestawy sprzedażowe zawierają wszystkie niezbędne elementy, czyli: szynę, dekle zakończeniowe, blokady obrotowe, zaślepki na śruby i ewentualnie żabki z rolką, jeśli zdecydują się Państwo zamówić szyny sufitowe z zestawem żabek.

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.