Karnisze drążkowe sufitowe | Sklep internetowy - Profi Styl

Kategorie

Karnisze drążkowe W tej kategorii nie ma produktów.

Karnisze drążkowe sufitowe pojedyncze do eleganckich wnętrz

Karnisze drążkowe sufitowe pojedyncze są dostępne w szerokim wyborze, dlatego wierzymy, że uda się znaleźć w naszej ofercie dokładnie taki, o jakim Państwo myśleli. Każdy z naszych karniszy drążkowych jest stylizowany w inny sposób.

Wybierając jeden z tych, które proponujemy, sprawią Państwo, że wnętrze nabierze eleganckiego charakteru. Oprócz ich niezwykłej dekoracyjności są to konstrukcje wykonane z solidnych materiałów, które prezentują się korzystnie dzisiaj, jak i za kilka lat.

Karnisze drążkowe sufitowe podwójne wykonane z różnych materiałów

Wybierając karnisze drążkowe podwójne, mogą Państwo w komfortowy sposób przesłonić okna firanami, jak i zasłonami. Z uwagi na to, że karnisze drążkowe mogą być wykonane z różnych materiałów, można je precyzyjnie dobrać do swojego pomieszczenia pod tym kątem.

Drążki karniszy są zwykle galwanizowane na całej długości, dzięki czemu niezmiennie zachowują swój estetyczny wygląd.

Karnisze drążkowe sufitowe metalowe

Karnisze drążkowe sufitowe, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, w dużej mierze są wykonane z metalu. Ten bowiem asortyment cieszy się wśród naszych Klientów największym powodzeniem. Można zdecydować się na karnisze metalowe o określonym odcieniu.

Kolory, które mają nasze modele, to na przykład: Satyna, Nikiel i Złoto Antyk. Warto przed zakupem zapoznać się z całym asortymentem karniszy metalowych, który możemy zaproponować. Przeglądając dostępną ofertę naszych karniszy, warto zauważyć, że większość można zamówić albo w wersji pojedynczej, albo podwójnej.

Dodatkowo można dobrać wsporniki w stylu nowoczesnym i klasycznym. Wraz z zestawem otrzymują Państwo także instrukcję montażu i elementy karniszy, komplet kółek z żabkami, aby móc przesuwać firany czy zasłony po całej długości karnisza.

Karnisze drążkowe sufitowe z różnymi dekoracyjnymi zakończeniami

Karnisze drążkowe sufitowe wyróżniają się wieloma szczegółami. Jednym z nich jest dekoracyjne zakończenie, które w dużej mierze przesądza o charakterze karnisza. Przy każdym zamówieniu warto wskazać, jakie preferują Państwo zakończenie.

Każda seria karniszy ma inny styl zakończeń. Do najbardziej popularnych zalicza się u nas geometryczne jak kula, czy walec. W serii Italia elementy kończące mają bardziej opływowe kształty. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi seriami naszych karniszy. Każda z nich proponuje inną estetykę zakończeń.

Karnisze drążkowe sufitowe w wielu wymiarach i modelach

By jeszcze lepiej móc odpowiadać na Państwa życzenia i oczekiwania, oferujemy karnisze drążkowe sufitowe w różnych wymiarach. Mogą Państwo zamówić u nas modele o następującej długości: 120, 160, 200, 240, a także 300 cm. Proponujemy także kilka średnic drążków: 16, 19 i 25 mm.

Można więc precyzyjnie dobrać model karnisza z naszej bogatej kolekcji do konkretnego wnętrza. Szeroki wybór karniszy, zakończeń, odcieni i rozmiarów pozwala dopełnić pomieszczenie w sposób oryginalny i dopasowany do indywidualnych preferencji.

Dostępne opisy na stronie naszego sklepu internetowego powinny pomóc Państwu wybrać najbardziej interesujący model karniszy. Warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi karniszami metalowymi, które są w naszym katalogu.

Jaki karnisz na okno wybrać?

Karnisze szynowe, sufitowe, ścienne? Wbrew pozorom nie jest to taki prosty wybór i wcale nas nie dziwią problemy z podjęciem decyzji. Jeśli podobają Ci się szynowe karnisze i zastanawiasz się, czy w Twoim mieszkaniu warto na nie stawiać, poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka pytań, które z pewnością sobie zadajesz.

Karnisze ścienne a sufitowe - kiedy zdecydować się na model karniszy szynowych?

Szynowe karnisze to doskonała alternatywa dla karniszy montowanych klasycznie na ścianie ponad oknem, czy to wykonanych z plastiku, metalu czy drewnianych.

Szynowe karnisze sufitowe sprawdzą się przede wszystkim tam, gdzie przestrzeń pomiędzy oknem a sufitem jest niewystarczająca, aby było możliwe wygodnie zamontowanie karnisza klasycznego na ścianie. 

Szynowe karnisze sprawdzą się także w przestrzeniach, gdzie znajdują się wysokie okna lub stanowią one niemal całość ściany i zajmują jej większy obszar. Wtedy będzie możliwe zakrycie firaną czy zasłoną całego okna, tak, by wyglądało to estetycznie.

Szynowe karnisze sprawdzą się zatem świetnie w momencie, kiedy nie masz wystarczającej przestrzeni na inne modele. Prawdę mówiąc jednak nie ma tu ograniczeń, ponieważ jeśli podobają Ci się takie karnisze, możesz je po prostu kupić.

Karnisze drążkowo szynowe czy szyny sufitowe dają wiele możliwości aranżacyjnych. Da się osiągnąć ciekawy efekt,  wieszając długie firany czy zasłony, co zapewni taflę zwisającą od sufitu do samej podłogi.

Będzie się to prezentować elegancko i perfekcyjnie na przykład w nowoczesnych wnętrzach, ale przy dobrze odpowiednich dodatków takie karnisze drążkowo szynowe będą pasować do wielu innych stylów, np. do stylu retro czy klasycznego.

Karnisze do firan i zasłon - jakie warianty są dostępne?

Szynowe karnisze drążkowe są dostępne w różnych konfiguracjach. Oferujemy duży wybór modeli, abyś mogła i mógł wybrać najbardziej odpowiedni. Są oczywiście dostępne opcje podwójne, jak i pojedyncze, aby powiesić tylko firany, zasłony lub postawić na ich połączenie.

Interesują Cię karnisze drążkowo szynowe? Chętnie pomożemy wybrać najlepszy model.

Zdradź nam swoje oczekiwania, a my będziemy mogli zaproponować Ci kilka ciekawych karniszy. W zestawie znajdziesz elementy karniszy i wszystko co niezbędne do montażu.

Gwarantujemy bezpieczne zakupy i największy wybór produktów jeśli chodzi o karnisze drążkowo szynowe.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.