Karnisze drążkowe - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Karnisze drążkowe W tej kategorii nie ma produktów.

  Karnisze drążkowe sufitowe pojedyncze do eleganckich wnętrz

  Karnisze drążkowe sufitowe pojedyncze są dostępne w szerokim wyborze, dlatego wierzymy, że uda się znaleźć w naszej ofercie dokładnie taki, o jakim Państwo myśleli. Każdy z naszych karniszy drążkowych jest stylizowany w inny sposób.

  Wybierając jeden z tych, które proponujemy, sprawią Państwo, że wnętrze nabierze eleganckiego charakteru. Oprócz ich niezwykłej dekoracyjności są to konstrukcje wykonane z solidnych materiałów, które prezentują się korzystnie dzisiaj, jak i za kilka lat.

  Karnisze drążkowe sufitowe podwójne wykonane z różnych materiałów

  Wybierając karnisze drążkowe podwójne, mogą Państwo w komfortowy sposób przesłonić okna firanami, jak i zasłonami. Z uwagi na to, że karnisze drążkowe mogą być wykonane z różnych materiałów, można je precyzyjnie dobrać do swojego pomieszczenia pod tym kątem. Drążki karniszy są zwykle galwanizowane na całej długości, dzięki czemu niezmiennie zachowują swój estetyczny wygląd.

  Karnisze drążkowe sufitowe metalowe

  Karnisze drążkowe sufitowe, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, w dużej mierze są wykonane z metalu. Ten bowiem asortyment cieszy się wśród naszych Klientów największym powodzeniem. Można zdecydować się na karnisze metalowe o określonym odcieniu.

  Kolory, które mają nasze modele, to na przykład: Satyna, Nikiel i Złoto Antyk. Warto przed zakupem zapoznać się z całym asortymentem karniszy metalowych, który możemy zaproponować. Przeglądając dostępną ofertę naszych karniszy, warto zauważyć, że większość można zamówić albo w wersji pojedynczej, albo podwójnej. Dodatkowo można dobrać wsporniki w stylu nowoczesnym i klasycznym. Wraz z zestawem otrzymują Państwo także instrukcję montażu i komplet kółek z żabkami.

  Karnisze drążkowe sufitowe z różnymi dekoracyjnymi zakończeniami

  Karnisze drążkowe sufitowe wyróżniają się wieloma szczegółami. Jednym z nich jest dekoracyjne zakończenie, które w dużej mierze przesądza o charakterze karnisza. Przy każdym zamówieniu warto wskazać, jakie preferują Państwo zakończenie.

  Każda seria karniszy ma inny styl zakończeń. Do najbardziej popularnych zalicza się u nas geometryczne jak kula, czy walec. W serii Italia elementy kończące mają bardziej opływowe kształty. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi seriami naszych karniszy. Każda z nich proponuje inną estetykę zakończeń.

  Karnisze drążkowe sufitowe w wielu wymiarach

  By jeszcze lepiej móc odpowiadać na Państwa życzenia i oczekiwania, oferujemy karnisze drążkowe sufitowe w różnych wymiarach. Mogą Państwo zamówić u nas modele o następującej długości: 120, 160, 200, 240, a także 300 cm. Proponujemy także kilka średnic drążków: 16, 19 i 25 mm.

  Można więc precyzyjnie dobrać model karnisza z naszej bogatej kolekcji do konkretnego wnętrza. Szeroki wybór karniszy, zakończeń, odcieni i rozmiarów pozwala dopełnić pomieszczenie w sposób oryginalny i dopasowany do indywidualnych preferencji.

  Dostępne opisy na stronie naszego sklepu internetowego powinny pomóc Państwu wybrać najbardziej interesujący model karniszy. Warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi karniszami metalowymi, które są w naszym katalogu.

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.