Karnisze PCV pojedyncze | Sklep internetowy - Profi Styl

Karnisze PCV Pojedyncze Jest 1 produkt.

Karnisze pojedyncze PCV sufitowe mają same walory

Karnisze pojedyncze PCV sufitowe dostępne w naszej ofercie, są to modele typu LM. Do najważniejszych zalet tych karniszy można zaliczyć nieduże wymiary i uniwersalne zastosowanie. Nasza szyna sufitowa PCV jest łatwa w instalacji, a przy tym doskonale się prezentuje w każdym pomieszczeniu.

Można u nas zamówić karnisz sufitowy z PCV w wersji podstawowej, jak i z dodatkowymi akcesoriami. Szyny sufitowe PCV pojedyncze wyróżniają się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, a przy tym dobrze się prezentują. Stosunkowo lekka szyna sufitowa gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu każdego dnia. Doskonale wyprofilowana ułatwia przesuwanie firan. Natomiast za pomocą zaślepek i przesłon udaje się nadać im bardziej estetyczny wygląd, dopasowany do stylizacji wnętrza.

  • Podgląd
    19,40 zł W magazynie

    Szyna sufitowa jednotorowa - Biała Zestaw zawiera:szyna sufitowa żabki lub agrafki zaślepki po otworach montażowych zakończenia szyny wszystkie profile powyżej 270cm są dzielone na pół

    19,40 zł

Kiedy sprawdzają się karnisze PCV pojedyncze szynowe?

Na karnisze PCV pojedyncze warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, gdy we wnętrzu nie ma wystarczającej przestrzeni pomiędzy oknem a sufitem. W takim przypadku montaż tradycyjnego karniszu byłby niemożliwy.

Jednak równie dobrze ten model sprawdza się wtedy, gdy pragnie się uzyskać minimalistyczny, estetyczny efekt. Można wówczas sprawić, że karnisz sufitowy stanie się mniej widoczny. Wystarczy zastosować odpowiednią przesłonę maskującą dostępną w naszej ofercie.

Karnisze sufitowe PCV zapewniają łatwą obsługę na codzień

Karnisze sufitowe PCV pojedyncze dostępne w naszym sklepie internetowym nie tylko dobrze się prezentują, ale również są łatwe w użytkowaniu. Wynika to z faktu, że zastosowaliśmy tworzywo sztuczne PCV najwyższej jakości.

Oprócz tego, że szyny sufitowe są wytrzymałe, a zarazem lekkie, umożliwią płynne i ciche przesuwanie tkanin zamocowanych na żabkach. Solidnie przymocowane szyny sufitowe PCV zdają egzamin nawet wtedy, gdy przypina się do nich długą firanę o dużej szerokości. Nawet wtedy każdy użytkownik bez problemu poradzi sobie ze zsunięciem bądź rozsunięciem zawieszonej tkaniny.

Karnisze szynowe z dodatkowymi akcesoriami - atrakcyjna alternatywa dla klasycznie znanych żabek

Dbamy o to, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni ze skorzystania z naszej oferty. Dlatego też zapewniamy karnisze szynowe z wieloma dodatkowymi akcesoriami. Jeśli dla naszego Odbiorcy wersja podstawowa nie jest wystarczająca, zachęcamy do zapoznania się z ofertą licznych akcesoriów dopełniających. Mogą Państwo znaleźć wśród nich chociażby atrakcyjne klipsy magnetyczne z dekoracyjnymi motywami, które mogą być dogodną alternatywą dla tradycyjnej żabki.

Karnisze PCV pojedyncze – idealnie dopasowane dzięki wielu dostępnym rozmiarom i atrakcyjnym modelom

Karnisze PCV pojedyncze mogą Państwo dostosować do swojego wnętrza. Karnisz PCV pojedynczy można u nas zamówić w wielu różnych wymiarach, od 120 do 350 cm, 250 cm, 300 cm. Ponadto szyny sufitowe PCV pojedyncze to atrakcyjne modele także ze względu na niewielką szerokość – tylko 3,5 cm.

Dodatkowo po montażu, by przykryć śruby, wystarczy zastosować zaślepki i przesłonę maskującą. Dzięki temu nasze szyny sufitowe PCV podnoszą walory estetyczne pomieszczenia. Sam montaż zaś jest wyjątkowo prosty, więc bez żadnych trudności uda się Państwu przymocować szynę do sufitu bez pomocy fachowca.

Czy szyna sufitowa jest dla mnie odpowiednim wyborem?

Szyna sufitowa jest świetną alternatywą dla tradycyjnych, montowanych do ściany karniszy, czy to metalowych, czy drewnianych, ale także tych z PCV. Szyna sufitowa sprawdzi się szczególnie w miejscach, gdzie jest zbyt mała przestrzeń pomiędzy oknem a sufitem. W związku z tym nie da się wygodnie zamontować karnisza na ścianie. Szyna sufitowa sprawdzi się również w każdym wnętrzu, w którym są wysokie okna lub gdzie stanowią większą część ściany. W takiej sytuacji będzie dobrym pomysłem zakrycie za pomocą firany czy zasłony całego okna, tak, by prezentowało się to jak najlepiej.

Szyny sufitowe PCV pojedyncze 

Szyna sufitowa sprawdzi się zatem w Twoim domu w momencie, gdy nie ma w nim miejsca na inne modele montowane na ścianie. Warto jednak zauważyć, że nie ma ograniczeń w tej kwestii. Możesz bez żadnego problemu zdecydować się na taką szynę wyłącznie ze względów estetycznych. Za pomocą firan czy zasłon łatwo osiągniesz efekt pięknej tafli od sufitu aż do samej podłogi. Będzie to wyglądać doskonale we wnętrzach nowoczesnych, ale oczywiście nie tylko. Przy poprawnej aranżacji i dobraniu pozostałych dodatków do domu, szyna sufitowa sprawdzi się również we wnętrzach urządzonych w wielu innych stylach. 

W jakich wersjach mogę wybrać szynę na sufit?

Szyna sufitowa jest dostępna w różnorodnych opcjach. Możesz więc wybrać taki model, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza. Są oczywiście dostępne wersje podwójne, jak i pojedyncze, a dzięki temu możesz zawiesić firany, zasłony lub postawić na połączenie obu i stworzyć przytulną przestrzeń. Dodatkowo szyna sufitowa daje wiele innych możliwości. Na przykład da się szyny łączyć ze sobą tak, by stworzyć idealne dopasowanie do szerszych okien, umieszczonych na przykład na całej długości ściany. Stwórz wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb.

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór karniszy. Dostępne są w wielu rozmiarach: wykonane z PCV karnisze o długości 250 cm, 300 cm i wiele innych. Na oknie karnisz i rolety mini oraz każde inne stworzą ciekawy zestaw. Czy wybierzesz kolor biały, czarny czy inny?

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.