Pojedyncze - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Pojedyncze W tej kategorii nie ma produktów.

  Karnisze pojedyncze PCV sufitowe mają same walory

  Karnisze pojedyncze PCV sufitowe dostępne w naszej ofercie, są to modele typu LM. Do najważniejszych zalet tych karniszy można zaliczyć nieduże wymiary i uniwersalne zastosowanie. Nasza szyna sufitowa PCV jest łatwa w instalacji, a przy tym doskonale się prezentuje w każdym pomieszczeniu.

  Można u nas zamówić karnisz sufitowy z PCV w wersji podstawowej, jak i z dodatkowymi akcesoriami. Szyny sufitowe PCV pojedyncze wyróżniają się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, a przy tym dobrze się prezentują. Stosunkowo lekka szyna sufitowa gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu każdego dnia. Doskonale wyprofilowana ułatwia przesuwanie firan. Natomiast za pomocą zaślepek i przesłon udaje się nadać im bardziej estetyczny wygląd, dopasowany do stylizacji wnętrza.

  Kiedy sprawdzają się karnisze PCV pojedyncze szynowe?

  Na karnisze PCV pojedyncze warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, gdy we wnętrzu nie ma wystarczającej przestrzeni pomiędzy oknem a sufitem. W takim przypadku montaż tradycyjnego karniszu byłby niemożliwy.

  Jednak równie dobrze ten model sprawdza się wtedy, gdy pragnie się uzyskać minimalistyczny, estetyczny efekt. Można wówczas sprawić, że karnisz sufitowy stanie się mniej widoczny. Wystarczy zastosować odpowiednią przesłonę maskującą dostępną w naszej ofercie.

  Karnisze sufitowe PCV zapewniają łatwą obsługę

  Karnisze sufitowe PCV pojedyncze dostępne w naszym sklepie internetowym nie tylko dobrze się prezentują, ale również są łatwe w użytkowaniu. Wynika to z faktu, że zastosowaliśmy tworzywo sztuczne PCV najwyższej jakości.

  Oprócz tego, że szyny sufitowe są wytrzymałe, a zarazem lekkie, umożliwią płynne i ciche przesuwanie tkanin zamocowanych na żabkach. Solidnie przymocowane szyny sufitowe PCV zdają egzamin nawet wtedy, gdy przypina się do nich długą firanę o dużej szerokości. Nawet wtedy każdy użytkownik bez problemu poradzi sobie ze zsunięciem bądź rozsunięciem zawieszonej tkaniny.

  Karnisze szynowe z dodatkowymi akcesoriami

  Dbamy o to, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni ze skorzystania z naszej oferty. Dlatego też zapewniamy karnisze szynowe z wieloma dodatkowymi akcesoriami. Jeśli dla naszego Odbiorcy wersja podstawowa nie jest wystarczająca, zachęcamy do zapoznania się z ofertą licznych akcesoriów dopełniających. Mogą Państwo znaleźć wśród nich chociażby atrakcyjne klipsy magnetyczne z dekoracyjnymi motywami, które mogą być dogodną alternatywą dla tradycyjnej żabki.

  Karnisze PCV pojedyncze – idealnie dopasowane dzięki wielu dostępnym rozmiarom

  Karnisze PCV pojedyncze mogą Państwo dostosować do swojego wnętrza. Karnisz PCV pojedynczy można u nas zamówić w wielu różnych wymiarach, od 120 do 350 cm. Ponadto szyny sufitowe PCV pojedyncze to atrakcyjne modele także ze względu na niewielką szerokość – tylko 3,5 cm.

  Dodatkowo po montażu, by przykryć śruby, wystarczy zastosować zaślepki i przesłonę maskującą. Dzięki temu nasze szyny sufitowe PCV podnoszą walory estetyczne pomieszczenia. Sam montaż zaś jest wyjątkowo prosty, więc bez żadnych trudności uda się Państwu przymocować szynę do sufitu bez pomocy fachowca.

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.