Podwójne - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Podwójne W tej kategorii nie ma produktów.

  Karnisze sufitowe PCV podwójne wysokiej jakości

  Karnisze sufitowe PCV podwójne dostępne w naszym sklepie internetowym cechują się wysoką jakością wykonania. Wszystkie elementy, z których wykonana jest szyna sufitowa, są trwałe i niepodatne na odbarwienie. Podwójna szyna nadaje się do montażu natynkowego. Z uwagi na inwazyjny montaż, proponujemy estetyczny sposób wykończenia.

  Dzięki temu szyny sufitowe PCV, które oferujemy, można dostosować do każdego wnętrza. Karnisz sufitowy ma biały kolor, dlatego pozostaje praktycznie niewidoczny na tle sufitu w tym odcieniu. Szyny sufitowe PCV podwójne można zamówić w wielu wymiarach, dzięki czemu udaje się je precyzyjnie dostosować do wymogów pomieszczenia.

  Karnisze PCV podwójne proste i niezawodne w obsłudze

  Karnisze PCV podwójne to konstrukcje, które można montować bez obaw, że z czasem ich wysoka jakość zacznie spadać. Dobieramy bardzo starannie to tworzywo sztuczne, by cechowało się jak najlepszymi właściwościami. Ponadto wszystkie elementy dołączane do zestawu sprawiają, że cała kompozycja jest niezawodna w codziennym użytkowaniu. Szyna sufitowa PCV może mieć różną długość.

  Poszczególne elementy z naszej oferty mogą Państwo łączyć w taki sposób, by osiągnąć pożądaną wielkość karnisza. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość tworzenia różnych kształtów. W ten sposób udaje się precyzyjnie dostosować nasze modele do swoich indywidualnych preferencji pod względem aranżacji.

  Karnisz sufitowy podwójny łatwy w montażu

  Pomimo tego, że karnisz sufitowy podwójny montuje się w sposób inwazyjny, czyli na śruby, jego przytwierdzenie do sufitu nie jest kłopotliwe. By proces ten trwał możliwie jak najkrócej, udostępniamy na stronie sklepu nasz film instruktażowy.

  Proponujemy Państwu dwa komfortowe warianty, czyli karnisze sufitowe, w których są już dostępne żabki oraz takie, które ich nie mają w zestawie. Sami więc mogą Państwo zdecydować, który wariant będzie najbardziej atrakcyjny i adekwatny do stylu wnętrza.

  Eleganckie karnisze apartamentowe sufitowe PCV podwójne

  Karnisze apartamentowe sufitowe PCV podwójne nadają się do pomieszczeń o różnej wielkości. Wykończenie profili jest precyzyjne i estetyczne, dlatego można je z powodzeniem montować w pomieszczeniach bardziej reprezentacyjnych.

  Dodatkowym atutem jest to, że karnisze PCV podwójne mogą mieć biały kolor albo taki, który Państwu bardziej odpowiada. Oferujemy bowiem także szereg przesłon materiałowych w najbardziej zadowalających odcieniach.

  Szyny sufitowe PCV podwójne z możliwością personalizacji

  Zależy nam na tym, by byli Państwo w zupełności zadowoleni z naszej oferty. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy wiele atrakcyjnych dodatków. Wszystkie są dostępne w katalogu Akcesoria, gdzie zebraliśmy wszystkie elementy dekoracyjne i praktyczne, dzięki którym nasze karnisze PCV mogą wyglądać zupełnie inaczej w urządzeniu końcowym.

  Karnisze szynowe można także dopasować pod kątem długości – proponujemy wiele długości do wyboru (m.in. 120 cm, 150 cm, 200 cm, czy 300 cm), by wykończone wnętrze szynami podwójnymi PCV było również funkcjonalne i komfortowe na co dzień.

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.