Karnisze PCV podwójne | Karnisze podwójne PCV sklep - Profi Styl

Karnisze PCV Podwójne Jest 2 produktów.

Karnisze sufitowe PCV podwójne wysokiej jakości

Karnisze sufitowe PCV podwójne dostępne w naszym sklepie internetowym cechują się wysoką jakością wykonania. Wszystkie elementy, z których wykonana jest szyna sufitowa, są trwałe i niepodatne na odbarwienie. Podwójna szyna nadaje się do montażu natynkowego. Z uwagi na inwazyjny montaż, proponujemy estetyczny sposób wykończenia.

Indywidualne podejście do każdego wnętrza

Dzięki temu szyny sufitowe PCV, które oferujemy, można dostosować do każdego wnętrza. Karnisz sufitowy ma biały kolor, dlatego pozostaje praktycznie niewidoczny na tle sufitu w tym odcieniu. Szyny sufitowe PCV podwójne można zamówić w wielu wymiarach, dzięki czemu udaje się je precyzyjnie dostosować do wymogów pomieszczenia.

 • Podgląd
  29,30 zł W magazynie

  Szyna sufitowa dwutorowa - Biała Zestaw zawiera:szyna sufitowa żabki lub agrafki zaślepki po otworach montażowych zakończenia szyny wszystkie profile powyżej 270cm są dzielone na pół

  29,30 zł
 • Podgląd
  29,30 zł W magazynie

  Szyna sufitowa dwutorowa - Czarna Zestaw zawiera:szyna sufitowa żabki zaślepki po otworach montażowych zakończenia szyny wszystkie profile powyżej 270cm są dzielone na pół

  29,30 zł

Karnisze PCV podwójne proste i niezawodne w obsłudze

Karnisze PCV podwójne to konstrukcje, które można montować bez obaw, że z czasem ich wysoka jakość zacznie spadać. Dobieramy bardzo starannie to tworzywo sztuczne, by cechowało się jak najlepszymi właściwościami. Ponadto wszystkie elementy dołączane do zestawu sprawiają, że cała kompozycja jest niezawodna w codziennym użytkowaniu. Szyna sufitowa PCV może mieć różną długość.

KArnisz sufitowy podwójny dopasowany do indywidualnych potrzeb

Poszczególne elementy z naszej oferty mogą Państwo łączyć w taki sposób, by osiągnąć pożądaną wielkość karnisza. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość tworzenia różnych kształtów. W ten sposób udaje się precyzyjnie dostosować nasze modele do swoich indywidualnych preferencji pod względem aranżacji.

Karnisz sufitowy podwójny łatwy w montażu

Pomimo tego, że karnisz sufitowy podwójny montuje się w sposób inwazyjny, czyli na śruby, jego przytwierdzenie do sufitu nie jest kłopotliwe. By proces ten trwał możliwie jak najkrócej, udostępniamy na stronie sklepu nasz film instruktażowy.

Proponujemy Państwu dwa komfortowe warianty, czyli karnisze sufitowe, w których są już dostępne żabki oraz takie, które ich nie mają w zestawie. Sami więc mogą Państwo zdecydować, który wariant będzie najbardziej atrakcyjny i adekwatny do stylu wnętrza.

Eleganckie karnisze apartamentowe sufitowe PCV podwójne

Karnisze apartamentowe sufitowe PCV podwójne nadają się do pomieszczeń o różnej wielkości. Wykończenie profili jest precyzyjne i estetyczne, dlatego można je z powodzeniem montować w pomieszczeniach bardziej reprezentacyjnych.

Dodatkowym atutem jest to, że karnisze PCV podwójne mogą mieć biały kolor albo taki, który Państwu bardziej odpowiada. Oferujemy bowiem także szereg przesłon materiałowych w najbardziej zadowalających odcieniach.

Szyny sufitowe PCV podwójne z możliwością personalizacji

Zależy nam na tym, by byli Państwo w zupełności zadowoleni z naszej oferty. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy wiele atrakcyjnych dodatków. Wszystkie są dostępne w katalogu Akcesoria, gdzie zebraliśmy wszystkie elementy dekoracyjne i praktyczne, dzięki którym nasze karnisze PCV mogą wyglądać zupełnie inaczej w urządzeniu końcowym.

Karnisze szynowe można także dopasować pod kątem długości – proponujemy wiele długości do wyboru (m.in. 120 cm, 150 cm, 200 cm, 250 cm czy 300 cm), by wykończone wnętrze szynami podwójnymi PCV było również funkcjonalne i komfortowe na co dzień.

Czy wykonane z PCV karnisze sufitowe to odpowiednia opcja dla mnie?

Karnisze sufitowe to doskonała alternatywa dla karniszy montowanych na ścianie czy to metalowych, czy drewnianych lub z PCV. Szyny sufitowe będą świetną opcją szczególnie tam, gdzie przestrzeń pomiędzy oknem a sufitem jest niewielka, w związku z czym nie da się wygodnie zamontować karnisza na ścianie. Karnisz czy listwa sufitowa sprawdzi się również w miejscu, w którym znajdują są wyższe niż standardowo okna lub tam, gdzie stanowią one większą część ściany lub zajmują jej niemal całą powierzchnię. W takiej sytuacji będzie możliwe zakrycie firaną czy zasłoną okna w całości, by prezentowało się to jak najlepiej.

Karnisz montowany na suficie sprawdzi się więc w Twoim wnętrzu szczególnie  w sytuacji, gdy nie dysponujesz odpowiednio dużą przestrzenią, która pozwoli zamontować na ścianie inne modele. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma tutaj ograniczeń i jeśli tylko masz na suficie odpowiednio dużo miejsca, śmiało wybierz wersje sufitowe karniszy. Możesz zdecydować się na właśnie taki karnisz na przykład wyłącznie ze względów estetycznych. Za jego pomocą da się stworzyć efektowną dekorację, a wieszając firany czy zasłony osiągniesz efekt tafli od sufitu do podłogi. Taki wystrój będzie pasować do wnętrz nowoczesnych, ale oczywiście nie tylko. Razem z odpowiednio dobranymi dekoracjami i meblami zgra się to doskonale z każdym stylem wnętrzarskim. 

W jakich wersjach mogę wybrać szyny sufitowe?

Karnisz sufitowy jest dostępny w rozmaitych wariantach. Możesz więc zdecydować się na taki, który najlepiej zgrywa się z wystrojem Twojego mieszkania. Są dostępne modele podwójne, jak i pojedyncze, które pozwalają Ci zawiesić wyłącznie firany, zasłony lub postawić na ich połączenie, by zaaranżować niebanalne wnętrze. Oczywiście wersji jest wiele, podobnie jak wymiarów, np. o długości 120 cm czy 300 cm, co sprawia, że dopasujesz idealny karnisz w kilka chwil.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.