O NAS - Profi Styl

O NAS

FIRMA PROFI STYL SP. Z O.O. działalność swą rozpoczęła w 1997 roku.

Przez te 20 lat dzięki energii i zaangażowaniu całego, kiedyś młodego a aktualnie doświadczonego zespołu, stale rozwijamy się i poszerzamy nasz asortyment. Od 1999 r. produkujemy i hurtowo sprzedajemy karnisze na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami, m.in. na terenie Czech, Słowacji, Rosji, Litwy, na tym nie poprzestając.

Posiadamy szeroką bazę kontrahentów. Cenimy sobie każdego odbiorcę naszych produktów. Współpracujemy zarówno z dużymi sieciami handlowymi jak i mniejszymi punktami sprzedaży.

Aktualnie posiadamy ofertę karniszy drążkowych i drewnianych 28mm w szerokiej gamie kolorystycznej; metalowych 16mm; nowoczesnych 16mm, 19mm i 25mm; szyny sufitowe; różnego rodzaju dodatki do dekoracji okien oraz upięć firan i zasłon. Przed kilkoma laty wprowadziliśmy rolety w czterech typach tkanin.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stale poszukujemy nowych wzorów materiałów, elementów wykończenia karniszy, rozwiązań które sprawią, że nawet najsurowsze pomieszczenie nabierze unikalnego charakteru, a nawet najbardziej wymagający klient zostanie usatysfakcjonowany.

NASZ ZESPÓŁ to ludzie z doświadczeniem i z chęcią ciągłego rozwoju, wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów, dokładni w wypełnianiu powierzonych zadań. Podejmujemy każde wyzwanie by produkty oznaczone naszym logo reprezentowały najwyższą jakość i precyzję w wykonaniu.


Rzetelna firma

Nieprzerwanie od 2008 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Gazele biznesu

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.