Rolety maxi | Maxi rolety sklep internetowy - Profi Styl

Rolety Maxi W tej kategorii nie ma produktów.

Maxi Rolety dostępne w naszej ofercie

Proponujemy Państwu wysokiej jakości Maxi Rolety w szerokiej gamie kolorów i materiałów. Można u nas zamówić rolety w zakresie od całkowicie zaciemniających, przez półprzezroczyste do transparentnych. W ten sposób łatwo udaje się dopasować konkretny rodzaj do własnych potrzeb i oczekiwań.

Rolety Wolnowiszące Maxi to rolety dzień noc, rolety gładkie, rolety bambusowe, rolety len, a także rolety termiczne. Podczas dokonywania wyboru warto zwrócić uwagę na gramaturę materiału, by cieszyć się największym możliwym komfortem użytkowania rolety.

Nasze Rolety Maxi wyróżniają się eleganckim wzornictwem, funkcjonalnością, a także nieskomplikowaną konstrukcją. Są przy tym łatwe w obsłudze i dostępne w korzystnej cenie. Montaż wymaga zastosowania odpowiednich klipsów, które oferujemy.

Maxi Rolety Wolnowiszące — jakie jest ich zastosowanie?

Rolety Maxi Wolnowiszące sprawdzają się wszędzie tam, gdzie typowe rozwiązania nie zdają egzaminu. Warto zdecydować się na rolety maxi montowane do ściany dostępne w szerokim wariancie w naszej ofercie. Szczególnie wtedy, gdy pragną Państwo zaciemnić pomieszczenie, do którego wpadają promienie słoneczne przez duże okna. Roleta Maxi z powodzeniem zasłoni okna balkonowe, tarasowe, jak też wszelkie nowoczesne przeszklenia stosowane w modernistycznej architekturze domów jednorodzinnych.

Maxi rolety dzień noc półprzezroczyste - wyjątkowy komfort dzięki poczuciu prywatności

Potrzebują Państwo idealnej wnęki okiennej, która byłaby perfekcyjnie dostosowana do aranżacji wnętrza? Poszukują Państwo rolety umożliwiającej łatwą obsługę — zachęcamy do wyboru wnęki okiennej dzień noc.

Rolety maxi w tej kategorii to rolety półprzezroczyste, które zapewniają wyjątkowy komfort. Rolety dzień noc maxi to doskonale zasłonięte okna, co kojąco wpływa na samopoczucie. Dzięki temu czas potrzebny na zaśnięcie skraca się do minimum. Luźno zwisające, eleganckie rolety podnoszą też standard wnętrza. Jednocześnie rolety dzień noc maxi zapewniają poczucie prywatności oraz wyciszenie.

Maxi rolety — oprócz modeli dzień noc transparentne czy zaciemniające?

Rolety Maxi transparentne są wykonane z gładkich materiałów. Dostępne tkaniny w tym przypadku to: Len i Gładka. Wybierając przepuszczające tkaniny, mogą Państwo zapewnić sobie maksymalne poczucie prywatności, zapobiegając również nagrzewaniu się wnętrza.

Natomiast roleta zaciemniająca Blackout dostępna w naszym katalogu, to idealny wybór, gdy zależy Państwu na tym, by pomieszczenie całkowicie osłonić przed naturalnym światłem. Materiał ten zapewnia również większe poczucie komfortu latem oraz zimą.

Jak wygląda montaż Maxi rolety? Dopasujesz rolety do preferowanej przez siebie wysokości.

Montaż Rolety Maxi na duże okna jest inwazyjny, ale dość prosty. Zamawiając Rolety Maxi, nie będzie żadnych trudności podczas montażu. By roleta była w pełni użyteczna i bezpieczna, należy ją zamocować do ściany lub sufitu przy pomocy specjalnych klipów. Jeśli szerokość zamówionej przez Państwa Rolety Maxi przekracza 200 cm, zalecamy zamówić dodatkowy uchwyt, który dołączymy bezpłatnie.

Montaż łańcuszkowego systemu sterowania jest możliwy po prawej lub po lewej stronie. W mechanizm samohamujący są wyposażone wszystkie nasze Rolety Maxi. Zapewnia on zatrzymanie rolety na preferowanej przez Państwa wysokości.

Zachęcamy również do zamówienia eleganckiego profilu osłonowego, który podkreśli dekoracyjność Rolety Maxi.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą rolet dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów oraz cennikiem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiedniego wariantu. Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.