Szyny sufitowe aluminiowe, z maskownicą, na wymiar, pcv - Profi Styl

SZYNY SUFITOWE Jest 5 produktów.

Szyny sufitowe z maskownicą gotowe zestawy

Szyny sufitowe z maskownicą mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym jako jeden zestaw, wystarczy do wybranego produktu dobrać odpowiednią przysłonę maskującą. Szyny sufitowe, na których umieszcza się maskownicę, lepiej pasują do aranżacji. Można na przykład zdecydować się na przysłonę w kolorze, który jest odcieniem przewodnim w danym pomieszczeniu.

Wybierając gotowe zestawy szyn sufitowych, mogą Państwo liczyć na to, że znajdzie się w nich szyna o odpowiedniej długości, dekle zakończeniowe, zaślepki na śruby, czy blokady obrotowe. Natomiast żabki mogą być w zestawie lub nie, co zależy wyłącznie od Państwa preferencji.

Szyny sufitowe PCV – prosty sposób montażu, montaż natynkowy

Szyny sufitowe PCV montuje się natynkowo i montaż ten jest wyjątkowo prosty. Chcąc zamontować szynę, wystarczy przytwierdzić ją do sufitu, dokręcając śruby w otworach montażowych szyny.

Niewątpliwą zaletą szyn sufitowych jest to, że można je zamontować wszędzie tam, gdzie tradycyjne karnisze się nie sprawdzają ze względu na swoje większe rozmiary. Szyna sufitowa to dobre rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy odległość między oknem a sufitem nie jest zbyt duża.

Szyny sufitowe do firan z żabkami - ozdobna wersja klasycznych szyn sufitowych

Szyny sufitowe do firan z żabkami to propozycja dla wszystkich naszych Klientów, którzy preferują standardowy wygląd szyn. Sufitowe szyny są dostępne w białym kolorze i barwa ta dotyczy wszystkich komponentów, w tym również żabek.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani innym wariantem odcieni, zachęcamy do zapoznania się z naszymi akcesoriami do firan i zasłon. Wśród nich znaleźć można na przykład bardziej dekoracyjne żabki. Wraz z odpowiednim kolorem maskownicy, nasze szyny sufitowe staję się również bardziej ozdobne.

Szyny sufitowe do zasłon – różne długości

Szyny sufitowe do zasłon to modele dwu- i trzytorowe. Standardowo w naszej ofercie można znaleźć modele jedno- i dwutorowe, natomiast trzytorowe mogą Państwo utworzyć samodzielnie, dobierając do jednotorowej dwutorową lub na odwrót. Szyny dwutorowe nadają się do wieszania firan i zasłon, co nie sprawia najmniejszych trudności. Zarówno firany, jak i zasłony daje się łatwo przesuwać, a czynności tej nie towarzyszy najmniejszy nawet hałas.

U nas zamówią Państwo szyny sufitowe dwutorowe w wielu wymiarach, jeśli chodzi o długość. Dla szyn dwutorowych z żabką dostępne są takie długości: 120, 150, 180, 210, 250, 270, 300 i 350 cm. Jeśli chcieliby Państwo kupić szynę dwutorową bez żabek, wtedy można dokonać wyboru spośród takich wymiarów: 120, 150, 180, 210, 250, 270, 300, 350, bądź 400 cm.

Szyny sufitowe dwutorowe wysokiej jakości

Szyny sufitowe dwutorowe, które oferujemy, to produkty wysokiej jakości. Ze względu na to, że można je dowolnie ze sobą łączyć, udaje się stworzyć dogodną konstrukcję dla firan, a także dla zasłon na całej długości sufitu.

Wszystkie elementy składające się na szynę sufitową dwutorową są trwałe i dopasowane do siebie. Dlatego też można u nas zamawiać cały zestaw, jak też dobierać poszczególne dodatki oddzielnie. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące szyn sufitowych dwutorowych znajdą Państwo na naszej stronie sklepu internetowego.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.