Podwójne - Profi Styl

Kategorie

Podwójne W tej kategorii nie ma produktów.

Karnisze sufitowe drewniane podwójne w naszym sklepie internetowym

Karnisze sufitowe drewniane podwójne, które mogą Państwo kupić w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem. Karnisze drewniane podwójne mają dwa drążki w tym samym kolorze, jednak z różnymi zakończeniami. Decydując się na zakup, warto wiedzieć, że karnisz drewniany podwójny mogą Państwo zamówić z żabkami albo z agrafkami.

Szeroki wybór sprawia, że karnisz podwójny może stać się częścią Państwa mieszkań i domów. Karnisz ten sprawia, że dzięki niemu lepiej może się prezentować każde pomieszczenie. Wystarczy dopasować karnisz drewniany z dwoma drążkami do określonej stylizacji wnętrza.

Karnisze drewniane podwójne o jednakowej średnicy

Karnisze drewniane podwójne są dostępne w naszej ofercie w tej samej średnicy. Wierzymy, że taka zgodność pod tym względem pozwoli Państwu szybciej dokonać zakupu. Średnica 28 mm należy do standardowych rozmiarów.

Zależy nam na tym, by mogli Państwo cieszyć się wspaniałym wnętrzem, w którym Państwa zakupiony karnisz drewniany bardzo dobrze się prezentuje na tle stylowej aranżacji pomieszczenia. Idealne dopasowanie przekłada się na komfort użytkowania, a także na funkcjonalność sfery wokół okna.

Karnisz drewniany podwójny w różnych zestawach

Karnisz drewniany podwójny mogą Państwo zamówić u nas w gotowym zestawie, który dla Państwa przygotowaliśmy. Ponadto każdy karnisz podwójny można skomponować według własnego uznania.

Proponujemy pod tym względem wybór podwójnego drążka, a pozostałe elementy mogą Państwo dobrać według swoich preferencji. Akcesoria, które można wybrać, pomijając sam drążek, to zakończenia, wsporniki, kółka z agrafkami lub z żabkami, a także elementy montażu.

Karnisze sufitowe drewniane podwójne – niezbędne dodatki

Karnisze sufitowe drewniane podwójne są dostępne w takich samych wymiarach, co karnisze pojedyncze. Proponujemy niewielkie karnisze podwójne, które mają długość 120 lub 160 cm. Można u nas także zamówić karnisze o średniej długości, czyli 200, 240 bądź 270 cm. Natomiast najdłuższe karnisze to te o wymiarach 300, 320 i 400 cm. Jeśli zdecydują się Państwo zamówić u nas karnisze sufitowe drewniane o większej długości, czyli od 240 cm wzwyż, wtedy Państwa karnisz podwójny powinien być wyposażony w trzeci wspornik. Natomiast dłuższe drążki, czyli 320 lub 400 cm są dostępne u nas w wersji łączonej.

Cena karniszy drewnianych podwójnych

Cena karniszy drewnianych podwójnych jest u nas uzależniona od kilku aspektów. Przede wszystkim od rodzaju karnisza drewnianego, a więc tego, czy kupują Państwo karnisz pojedynczy, czy podwójny.

Ponadto indywidualnie wyliczamy zamówienie dla każdego zakończenia drewnianego, a także dla preferowanej przez Państwa długości drążka. Oczywiście, jak już wspominaliśmy, każdy element poza drążkiem, można u nas kupić oddzielnie, zatem liczba dodanych akcesoriów również ma wpływ na ostateczny koszt zakupu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą karniszy podwójnych. Wierzymy, że znajdą Państwo wśród nich taki produkt, który będzie najbardziej dogodny pod względem wizualnym i z uwagi na wymiary.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.