Karnisze drewniane podwójne | Karnisze sufitowe podwójne - Profi Styl

Karnisze drewniane Podwójne W tej kategorii nie ma produktów.

Karnisze sufitowe drewniane podwójne - zobacz ofertę karniszy w naszym sklepie internetowym

Karnisze sufitowe drewniane podwójne, które mogą Państwo kupić w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem. Karnisze drewniane podwójne mają dwa drążki w tym samym kolorze, jednak z różnymi zakończeniami. Decydując się na zakup, warto wiedzieć, że karnisz drewniany podwójny mogą Państwo zamówić z żabkami albo z agrafkami.

Szeroki wybór sprawia, że karnisz podwójny może stać się częścią Państwa mieszkań i domów. Karnisz ten sprawia, że dzięki niemu lepiej może się prezentować każde pomieszczenie. Wystarczy dopasować karnisz drewniany z dwoma drążkami do określonej stylizacji wnętrza.

Karnisze drewniane podwójne o jednakowej średnicy

Karnisze drewniane podwójne są dostępne w naszej ofercie w tej samej średnicy. Wierzymy, że taka zgodność pod tym względem pozwoli Państwu szybciej dokonać zakupu. Średnica 28 mm należy do standardowych rozmiarów. Poza 28 mm znajdziecie u nas także karnisze 19 mm oraz inne rozmiary.

Zależy nam na tym, by mogli Państwo cieszyć się wspaniałym wnętrzem, w którym Państwa zakupiony karnisz drewniany bardzo dobrze się prezentuje na tle stylowej aranżacji pomieszczenia. Idealne dopasowanie przekłada się na komfort użytkowania, a także na funkcjonalność sfery wokół okna.

Karnisz drewniany podwójny 28 mm w różnych zestawach

Karnisz drewniany podwójny mogą Państwo zamówić u nas w gotowym zestawie, który dla Państwa przygotowaliśmy. Ponadto każdy karnisz podwójny 28 mm można skomponować według własnego uznania.

Proponujemy pod tym względem wybór podwójnego drążka, a pozostałe elementy mogą Państwo dobrać według swoich preferencji. Akcesoria, które można wybrać, pomijając sam drążek, to zakończenia, wsporniki, kółka z agrafkami lub z żabkami, a także elementy montażu.

Karnisze sufitowe drewniane podwójne 28 mm – niezbędne dodatki do karniszy drewnianych

Karnisze sufitowe drewniane podwójne są dostępne w takich samych wymiarach, co karnisze pojedyncze. Proponujemy niewielkie karnisze podwójne, które mają długość 120 lub 160 cm. Można u nas także zamówić karnisze o średniej długości, czyli 200, 240 bądź 270 cm. Natomiast najdłuższe karnisze to te o wymiarach 300, 320 i 400 cm. Jeśli zdecydują się Państwo zamówić u nas karnisze sufitowe drewniane o większej długości, czyli od 240 cm wzwyż, wtedy Państwa karnisz podwójny powinien być wyposażony w trzeci wspornik. Natomiast dłuższe drążki, czyli 320 lub 400 cm są dostępne u nas w wersji łączonej.

Cena karniszy drewnianych podwójnych

Cena karniszy drewnianych podwójnych jest u nas uzależniona od kilku aspektów. Przede wszystkim od rodzaju karnisza drewnianego, a więc tego, czy kupują Państwo karnisz pojedynczy, czy podwójny 28 mm.

Ponadto indywidualnie wyliczamy zamówienie dla każdego zakończenia drewnianego, a także dla preferowanej przez Państwa długości drążka. Oczywiście, jak już wspominaliśmy, każdy element poza drążkiem, można u nas kupić oddzielnie, zatem liczba dodanych akcesoriów również ma wpływ na ostateczny koszt zakupu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą karniszy podwójnych. Wierzymy, że znajdą Państwo wśród nich taki produkt, który będzie najbardziej dogodny pod względem wizualnym i z uwagi na wymiary. Karnisz pojedynczy, podwójny? Jeśli szukasz innych wymiarów niż 28 mm, znajdziesz także 19 mm, 16 mm, 25 mm.

Czy drewniane karnisze sufitowe to wybór dla mnie?

Karnisze drewniane sufitowe 28 mm są ciekawą alternatywą dla karniszy naściennych montowanych nad oknem, czy to metalowych, czy drewnianych. Modele sufitowe sprawdzą się najlepiej w tych wnętrzach, w których odległość między oknem a sufitem jest za mała, aby móc bez problemu zamontować karnisz na ścianie. Karnisz instalowany na suficie będzie dobrym wyborem także w momencie, gdy w mieszkaniu znajdują się wysokie okna lub tam, gdzie stanowią one niemal całość ściany lub zajmują jej dużą część. W takiej sytuacji karnisze drewniane sufitowe pozwolą ładnie zakryć firaną bądź zasłoną całe okno. 

Karnisze drewniane sufitowe, takie jak karnisz pojedynczy czy podwójny, sprawdzą się zatem w Twoim domu bardzo dobrze wtedy, gdy nie masz miejsca, aby wygodnie zamontować inny model karnisza. Nie ma tu jednak ograniczeń. Możesz więc zdecydować się na taki model wyłącznie ze względów estetycznych. Wybierając karnisz pojedynczy lub podwójny 28 mm montowany na suficie stworzysz ciekawy efekt tafli zwisającej od sufitu do podłogi. Taka ozdoba będzie ciekawie prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, choć oczywiście nie tylko w takich. Odpowiednio dobierając pozostałe dodatki, łatwo stworzysz atrakcyjną i spójną aranżację w wielu stylach.

W jakich wersjach mogę wybrać karnisze drewniane?

Karnisze drewniane, takie jak karnisz pojedynczy czy podwójny 28 mm, jest dostępny w różnych wariantach. Możesz wybrać takie, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Są oczywiście dostępne opcje podwójne, jak i karnisz pojedynczy 28 mm, pojedyncze, dzięki czemu jesteś w stanie zawiesić firany, zasłony lub jedne i drugie. Masz oczywiście do wyboru, poza karniszami 28 mm, także 25 mm, 19 mm, 16 mm. Jaki rodzaj karnisza będzie dla Ciebie najlepszy? 

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.