Szyny sufitowe pojedyncze | Szyny pojedyncze sufitowe - Profi Styl

Kategorie

Szyny sufitowe pojedyncze Jest 1 produkt.

Pojedyncze szyny sufitowe dostępne w naszym sklepie

Pojedyncze szyny sufitowe, które mogą Państwo zamówić w naszym sklepie, są dostępne w wersji z żabkami oraz bez tych dodatków. Nasze szyny na sufit w wersji pojedynczej wyróżniają się minimalistyczną estetyką, dlatego łatwo można je wkomponować w dowolną przestrzeń.

Doskonale sprawdzają się w instalacjach natynkowych, w miejscach, gdzie tradycyjny karnisz byłby zbyt obszerny. Proponujemy szyny sufitowe pojedyncze w białym kolorze, który można zmienić poprzez zamocowanie przysłon maskujących. Szyny montowane do sufitu mogą Państwo łączyć w różne kompozycje, uwzględniając ich długość i kształt.

Szyny pojedyncze sufitowe – jakie są ich zalety?

Szyny pojedyncze sufitowe wyróżniają się licznymi zaletami. Otrzymują Państwo doskonałą jakość w bardzo przystępnej cenie. Są to również produkty uniwersalne zarówno z uwagi na swoje niewielkie wymiary, kolorystykę, jak i możliwość zamaskowania białej barwy kolorem przesłony. Poniżej znajdują się dalsze walory, o których warto napisać nieco więcej.

  • Podgląd
    16,90 zł W magazynie

    Szyna sufitowa jednotorowa - Biała Zestaw zawiera:szyna sufitowa żabki lub agrafki zaślepki po otworach montażowych zakończenia szyny wszystkie profile powyżej 270cm są dzielone na pół

    16,90 zł

Szyny sufitowe pojedyncze PCV zajmują minimum miejsca

Szyny sufitowe pojedyncze PCV są wyjątkowo dogodnym rozwiązaniem. Wyróżniają się niewielką szerokością, dlatego znajdzie się dla nich miejsce praktycznie w każdym wnętrzu. Można je z powodzeniem zamontować nawet tam, gdzie nie ma dużego odstępu między oknem a sufitem.

Warto zdecydować się na te szyny PCV, jeśli chcieliby Państwo podkreślić przede wszystkim wiszące firanki. Biały kolor i nieduża szerokość to połączenie, które daje gwarancję, że te szyny nie będą się rzucać w oczy.

Szyna sufitowa pojedyncza – trwała i niezawodna przez cały czas

Szyna sufitowa pojedyncza to inwestycja, która się opłaca. Produkt ten jest wykonany z wysokiej jakości, trwałego tworzywa PCV. Jego właściwości mają olbrzymie znaczenie, jeśli chodzi o niezmienny, estetyczny wygląd. PCV to materiał, który nie zmienia swojego wyglądu, nawet jeśli jest cały czas wystawiony na działanie promieni słonecznych.

Materiał ten sprawia również, że nasza szyna pojedyncza jest niezawodna. Prosty montaż jest zarazem bezpieczny – tworzywo jest odporne na obciążenia, które wynikają z ciężaru zawieszonych firan. Dodatkowo mogą Państwo łączyć szyny w większe długości i w różne kształty. Ponadto z jednotorowych szyn udaje się stworzyć dwutorowe. Wystarczy tylko dokupić dodatkowy profil szyny.

Od czego zależy cena karniszy sufitowych PCV?

Cena karniszy sufitowych PCV zależy od długości wybranego modelu, a także od tego, czy preferują Państwo szyny jednotorowe, czy dwutorowe. Decydując się na szyny PCV z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na bardzo przystępną cenę. Wysokiej jakości materiały, z jakich wykonane są poszczególne komponenty, nie należą do najbardziej kosztownych.

Poza tym jako producent karniszy sufitowych PCV, możemy zapewnić dobre produkty w niższej cenie. Otrzymują Państwo pewny asortyment wiadomego pochodzenia, który odznacza się bardzo dobrymi parametrami. Kupując właśnie w naszym serwisie, zamawiają Państwo ponadczasowy karnisz sufitowy, idealnie dopasowany do metrażu.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.