Karnisze metalowe - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Karnisze metalowe W tej kategorii nie ma produktów.

  Karnisze metalowe sufitowe dostępne w naszej ofercie

  Karnisze metalowe sufitowe są dostępne w naszej ofercie w wielu kategoriach. Proponujemy nowoczesne karnisze metalowe stylizowane w różny sposób, przypisane do konkretnej kategorii. Oferujemy serie: Geometryczna 16 mm, Symfonia 16 mm, Saturn 16 mm, Opera 19 mm, Italia 25 mm, Kute 16 mm. Wierzymy, że szeroki wybór pozwoli Państwu dobrać najbardziej atrakcyjny karnisz metalowy, który najlepiej wkomponuje się w aranżację wnętrza.

  Karnisze z metalu pojedyncze i podwójne

  Oferujemy karnisze z metalu w wersji pojedynczej i podwójnej. W zależności od tego, czy preferują Państwo zawiesić firanki, czy również zasłony, nasze karnisze idealnie sprawdzają się w obydwu sytuacjach. Mogą Państwo zamówić u nas karnisze wyłącznie metalowe lub w połączeniu z PCV. Ten drugi wariant dotyczy wyłącznie karniszy podwójnych.

  Karnisze metalowe wymiary i średnice

  Karnisze metalowe — wymiary pojedynczych, jak i podwójnych modeli mogą mieć różną długość, np.: 160, 200, 240, czy 300 cm. Jeśli interesują Państwa modele podwójne z elementami PCV, wtedy wybór długości jest większy. Karnisze metalowe, które oferujemy, mają średnice drążka 16, 19 i 25 mm.

  Karnisze metalowe – sklep internetowy proponuje szeroki wybór

  Karnisze metalowe – sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór modeli o atrakcyjnych zakończeniach. Mogą Państwo zamówić karnisze metalowe stylizowane, które mają już określone zakończenie, bądź też zamówić dobrane indywidualnie. Nasze karnisze są również dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bardzo dobrze oddają charakter pomieszczeń nowoczesnych lub klasycznych.

  Gdy zdecydują się Państwo na karnisze podwójne, wtedy na tylnym drążku mocujemy zakończenie Walec. Proponujemy również wsporniki: nowoczesny i rzymski, by mogli Państwo jeszcze lepiej dostosować nasze produkty do swoich oczekiwań.

  Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na karnisze metalowe wysokiej jakości, które odznaczają się trwałością, a także eleganckim wzornictwem. Stanowią więc jednocześnie praktyczny dodatek do wnętrza, niezawodny w codziennym użytkowaniu, a zarazem dopełnienie, które podkreśla reprezentacyjny styl pomieszczenia.

  Tanie karnisze metalowe do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

  Zamówią u nas Państwo ozdobne, tanie karnisze metalowe, które uda się dobrać do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Cena naszych karniszy nie jest stała, ponieważ każdy wymiar ma znaczenie przy ostatecznym podsumowaniu.

  Przy wyliczeniu uwzględniamy: długość, średnicę, rodzaj zakończenia, a także to, czy preferują Państwo karnisz pojedynczy, czy podwójny. Cena natomiast nie jest zależna od koloru karnisza. Cena nie zmienia się także wtedy, gdy zdecydują się Państwo na karnisz podwójny z elementami PCV.

  Wszystkie szczegółowe informacje na temat naszych karniszy znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Wierzymy, że dokładne opisy i dobrej jakości zdjęcia pozwolą Państwu wybrać najlepszy dla siebie model.

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.