Karnisze metalowe sufitowe | Tanie karnisze z metalu - Profi Styl

Karnisze metalowe Jest 163 produktów.

Karnisze metalowe sufitowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego

Karnisze sufitowe metalowe są dostępne w naszej ofercie w wielu kategoriach. Proponujemy nowoczesne karnisze z metalu stylizowane w różny sposób, przypisane do konkretnej kategorii.

Oferujemy serie: Geometryczna 16 mm, Symfonia 16 mm, Saturn 16 mm, Opera 19 mm, Italia 25 mm, Kute 16 mm.

Wierzymy, że szeroki wybór pozwoli Państwu dobrać najbardziej atrakcyjny karnisz metalowy, który najlepiej wkomponuje się w aranżację wnętrza.

Karnisze z metalu pojedyncze i podwójne

Oferujemy metalowe karnisze w wersji pojedynczej i podwójnej. W zależności od tego, czy preferują Państwo zawiesić firanki, czy również zasłony, nasze karnisze idealnie sprawdzają się w obydwu sytuacjach.

Mogą Państwo zamówić u nas karnisze wyłącznie metalowe lub w połączeniu z PCV. Ten drugi wariant dotyczy wyłącznie karniszy podwójnych.

Karnisze metalowe wymiary i średnice - szeroki wybór

Metalowe karnisze — wymiary pojedynczych, jak i podwójnych modeli mogą mieć różną długość, np.: 160 cm, 200 cm, 240 cm czy 300 cm. Jeśli interesują Państwa modele podwójne z elementami PCV, wtedy wybór długości jest większy.

Karnisze, które oferujemy, mają średnice drążka 16 mm, 19 mm i 25 mm.

Karnisze metalowe – sklep internetowy proponuje szeroki wybór

Metalowe karnisze – sklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór modeli o atrakcyjnych zakończeniach. Mogą Państwo zamówić karnisze stylizowane metalowe, które mają już określone zakończenie, bądź też zamówić dobrane indywidualnie.

Nasze karnisze są również dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bardzo dobrze oddają charakter pomieszczeń nowoczesnych lub klasycznych.

Gdy zdecydują się Państwo na karnisze podwójne, wtedy na tylnym drążku mocujemy zakończenie Walec.

Proponujemy również wsporniki: nowoczesny i rzymski, by mogli Państwo jeszcze lepiej dostosować nasze produkty do swoich oczekiwań.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na metalowe karnisze wysokiej jakości, które odznaczają się trwałością, a także eleganckim wzornictwem.

Stanowią więc jednocześnie praktyczny dodatek do wnętrza, niezawodny w codziennym użytkowaniu, a zarazem dopełnienie, które podkreśla reprezentacyjny styl pomieszczenia.

Tanie karnisze metalowe do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Zamówią u nas Państwo ozdobne, tanie metalowe karnisze, które uda się dobrać do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Cena naszych karniszy metalowych nie jest stała, ponieważ każdy wymiar ma znaczenie przy ostatecznym podsumowaniu.

Przy wyliczeniu ceny jeśli chodzi o metalowe karnisze uwzględniamy: długość, średnicę, rodzaj zakończenia, a także to, czy preferują Państwo karnisz metalowy pojedynczy, czy karnisz metalowy podwójny. Cena natomiast nie jest zależna od koloru karnisza. Cena nie zmienia się także wtedy, gdy zdecydują się Państwo na karnisz podwójny z elementami PCV.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat naszych karniszy znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Wierzymy, że dokładne opisy i dobrej jakości zdjęcia pozwolą Państwu wybrać najlepszy dla siebie model.

Czy karnisz metalowy to odpowiedni wybór dla mnie?

Karnisze metalowe montowane do sufitu to wspaniała alternatywa dla klasycznych, ściennych karniszy, czy to metalowych, czy drewnianych. 

Karnisz metalowy montowany do sufitu sprawdzi się szczególnie tam, gdzie odległość pomiędzy oknem a sufitem jest zbyt mała, aby było możliwe wygodne zamontowanie klasycznego karnisza na ścianie.

Karnisz metalowy sufitowy będzie świetnym rozwiązaniem też tam, gdzie znajdują się wysokie okna.

Karnisz metalowy na sufit warto rozważyć w miejscach, w których wspomniane już okna stanowią większą część ściany lub ściana składa się z nich w całości. W takiej sytuacji będzie łatwo zakryć firaną czy zasłoną całą powierzchnię okna, tak, by wszystko wyglądało estetycznie.

Gdzie będzie najlepiej wyglądać karnisz metalowy sufitowy?

Karnisz metalowy sprawdzi się w Twoim wnętrzu idealnie w sytuacji, gdy nie ma w nim zbyt wiele przestrzeni na inne karnisze - montowane na ścianie. Tak naprawdę jednak nie ma w tej kwestii ograniczeń.

Możesz wybrać właśnie karnisz metalowy sufitowy ze względów wyłącznie estetycznych. Wieszając oszałamiające firany czy zasłony zapewnisz sobie efekt tafli zwisającej od samego sufitu do podłogi. Będzie się to prezentować wspaniałe na przykład we wnętrzach nowoczesnych, choć nie tylko. Przy właściwej aranżacji i doborze pozostałych dodatków do mieszkania karnisz metalowy montowany na suficie sprawdzi się także w wielu innych stylach wnętrz.

W jakich wersjach mogę zakupić karnisz metalowy sufitowy?

Karnisz metalowy montowany do sufitu można zakupić w jednym z kilku różnych wariantów. Możesz zatem wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza, stylu, w jakim jest urządzone. Jest oczywiście karnisz metalowy podwójny i karnisz metalowy pojedynczy, a dzięki temu możesz zawiesić przy oknie tylko firany, tylko zasłony lub postawić na połączenie tych dwóch i stworzyć efektownie urządzone, przytulne wnętrze.

Możesz wybrać karnisz metalowy na sufit spośród opcji karniszy rurowych, apartamentowych czy przesuwnych. Można je powiesić tradycyjnie, ale da się je również połączyć tak, by stworzyć perfekcyjnie dopasowanie do szerszych okien, ustawionych na przykład na całej długości ściany. Sprawdź nasze sufitowe karnisze - wybierz długość 200 cm lub inną, dobierając ją do Twoich potrzeb. Przejrzyj ofertę karniszy metalowych.

Znajdziesz wśród nich karnisze sufitowe i metalowe karnisze w różnych opcjach.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.