Rolety w Kasecie - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Rolety w Kasecie W tej kategorii nie ma produktów.

  Niezawodne rolety w kasecie na wymiar

  Rolety w kasecie na wymiar to wysokiej jakości propozycja dla Klientów, którzy cenią sobie niezawodność, elegancję i idealne dopasowanie. Roleta w kasecie precyzyjnie dobrana do ramy okiennej zapewnia optymalne zaciemnienie.

  W naszej ofercie znajduje się roleta w kasecie przezroczysta, półprzezroczysta i zaciemniająca. Proponujemy rolety w kasecie: dzień noc, gładkie, bambusowe, len, a także rolety termiczne.

  Z uwagi na to, że rolety w kasecie z prowadnicami przygotowujemy pod określony rozmiar preferowany przez Państwa, nasze rolety sprawdzają się praktycznie na każdym typie okien, w tym również dachowych. Prowadnice sprawiają, że każdy wybrany rodzaj tkaniny będzie prezentować się tak samo dobrze. Listwy przyszybowe mogą mieć taki sam kolor, co elementy mocujące i odcień zastosowanej tkaniny.

  Rolety materiałowe w kasecie: półprzezroczyste, transparentne i zaciemniające

  Rolety w kasecie dostępne w naszej ofercie, są wykonane z tkanin półprzezroczystych, transparentnych lub zaciemniających. Tkanina kryjąca na poziomie od 50 do 70 procent to materiał Soft o strukturze tiulowej. Gramatura wynosi 110 g/m2. Analogiczne krycie zapewniają tkaniny: Natural (gramatura 180 g/m2), Classic (gramatura 115 g/m2), a także Exclussive (gramatura 155 g/m2).

  Rolety materiałowe w kasecie wykonane z transparentnych tkanin to warianty: Gładka (gramatura 160 g/m2 (+/-10g)), Bambus (gramatura 175 g/m2) oraz Len (gramatura 175 g/m2). Natomiast Blackout to materiał całkowicie zaciemniający, termiczny, o gramaturze 220 g/m2. Wszystkie tkaniny, które proponujemy, są wykonane w 100% z poliestru. Dzięki temu roleta zawsze prezentuje się tak samo dobrze, bez żadnych zagnieceń, niezależnie od tego, jak intensywnie się ją użytkuje.

  Rolety w kasecie bezinwazyjne zapewniają łatwy montaż

  Rolety w kasecie bezinwazyjne to łatwy, samodzielny montaż. Wystarczy bowiem zastosować metalowe wieszaki, dostępne w naszym sklepie. Dzięki nim uda się bez problemu zamocować roletę na większości typach okien.

  Dodatkowym atutem jest zastosowanie mechanizmu samohamującego, co w połączeniu z prowadnicami sprawia, że roleta prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, nawet wtedy, gdy zasłania tylko część okna. Każdym z dostępnych rodzajów rolet w kasecie mogą Państwo sterować do lewej lub do prawej strony.

  Zaciemniające rolety w kasecie termiczne

  Jeśli interesują Państwa rolety w kasecie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rolety wewnętrzne w kasecie, które proponujemy, to rolety zaciemniające, termiczne. Aluminiowa powłoka na tkaninie odbija promienie słoneczne latem, natomiast zimą zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu.

  Zaciemniające rolety w kasecie cechują się solidnym wykonaniem. Komponenty PCV są wyjątkowo trwałe i niezawodne, a przy tym doskonale się prezentują. Wraz z prowadnicami gwarantują idealne dopasowanie do każdej ramy okna.

  Od czego zależy cena rolet w kasetach?

  Cena rolet wewnętrznych w kasecie może być różna w zależności od tego, jak dużo potrzeba materiału, a także jaki preferują Państwo rodzaj tkaniny. Ceny rolet w kasecie ustalamy więc na podstawie tych kryteriów. Cena rolet w kasecie jest konkurencyjna, adekwatna do jakości zastosowanych materiałów. Cennik rolet w kasecie nie jest wygórowany, a wszystkie informacje dostępne są przy określonych wariantach rolet. 

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.