Karnisze - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Karnisze W tej kategorii nie ma produktów.

  Karnisze do sufitu dostępne w naszym sklepie internetowym

  W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić karnisze do sufitu metalowe, drewniane, a także szyny sufitowe z PCV. W zależności od Państwa gustu i preferencji oferujemy szeroki wybór karniszy w każdej z tych kategorii. Różnią się one między sobą nie tylko materiałem, z jakiego są wykonane, ale także średnicą (16, 19 i 25 mm), kolorem, stylizacją i przeznaczeniem.

  Nowoczesne karnisze do salonu podkreślają jego charakter

  Nowoczesne karnisze do salonu to na przykład te, które są wykonane z metalu i mają odcień srebra, satyny, chromu, bądź też w wersji dwukolorowej – połączenie satyny i złota. Dodając taki element do salonu, można nie tylko cieszyć się z faktu, że karnisze sufitowe są praktyczne, ale także z uwagi na ich dekoracyjność. Dzięki nim salon staje się pomieszczeniem o określonym charakterze. Za pomocą metalowych karniszy uda się go wydobyć i podkreślić w najbardziej efektowny sposób.

  Praktyczne karnisze do kuchni odporne na zabrudzenia

  W naszej ofercie znajdą Państwo idealne karnisze do kuchni. Mogą Państwo zdecydować się na praktyczne szyny sufitowe PCV lub na bardziej ozdobny karnisz metalowy. Nasze karnisze i szyny sufitowe są wykonane materiałów, dzięki którym długo cieszą wzrok swoim estetycznym wyglądem. Są także odporne na zabrudzenia, a przy tym łatwe w czyszczeniu. Karnisze pojedyncze nie zajmują też wiele miejsca, więc można je zamocować nawet w niedużej kuchni.

  Karnisze do firan w gotowych zestawach z żabkami lub bez

  Karnisze do firan dostępne na stronie naszego sklepu internetowego mogą być już z żabkami bądź też możemy wysłać zestaw bez tych elementów. Szyna sufitowa z żabkami jest dobrym wariantem, jeśli pragną Państwo udekorować okno w sposób tradycyjny. Natomiast szyna sufitowa bez żabek jest zachętą do tego, by skorzystać z naszych dodatków do firan i zasłon. W kategorii Akcesoria mogą Państwo znaleźć bardziej dekoracyjne żabki i inne elementy do firan lub zasłon, dzięki którym szyna sufitowa stanie się bardziej ozdobna. Zachęcamy więc do zapoznania się z przygotowanymi, dodatkowymi akcesoriami.

  Karnisze sufitowe – aranżacje eleganckie i ponadczasowe

  Karnisze sufitowe – aranżacje z nimi są wyjątkowo eleganckie i ponadczasowe. Karnisz metalowy jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, więc można go precyzyjnie dopasować do swojego wnętrza. Złote, srebrne, chromowe i satynowe – to tylko niewielki zakres odcieni, jakie oferujemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą sklepu internetowego związaną z karniszami pojedynczymi i podwójnymi.

  Od czego zależy cena karniszy sufitowych

  Cena karniszy sufitowych nie jest u nas stała. Zamawiając określony karnisz, zapłacą Państwo odpowiednio za jego długość, rodzaj preferowanego zakończenia, za rodzaj karnisza, czyli czy zdecydują się Państwo na pojedyncze sufitowe karnisze, czy na podwójne, a także, w jakiej średnicy. Natomiast to, w jakim kolorze jest karnisz sufitowy i czy zamówią Państwo wersję z żabkami, czy bez nie ma wpływu na wysokość kosztów. Ceny w ofercie naszego sklepu internetowego są przystępne niezależnie od tego, jaki karnisz Państwo zamówicie.

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.