Szyny sufitowe podwójne | Szyny podwójne sufitowe - Profi Styl

Szyny sufitowe podwójne Jest 3 produktów.

Szyny podwójne sufitowe wysokiej jakości

Szyny podwójne sufitowe to wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że przestrzeń w obrębie okna staje się bardziej funkcjonalna i lepiej zorganizowana. Wytrzymałe tworzywo PCV jest jednocześnie lekkie i daje się łatwo kształtować.

Oznacza to, że otrzymują Państwo szynę sufitową idealnie dopasowaną tak pod powierzchnię tynkową, jak i pod sam montaż i użytkowanie. Jest wytrzymała i nie zmienia swojej białej barwy po długim czasie eksploatacji. Dzięki temu cały czas prezentuje się tak samo atrakcyjnie, jak w dniu zakupu.

Szyna sufitowa podwójna z atrakcyjnymi dodatkami w zestawie

Szyna sufitowa podwójna jest dostępna wraz z dodatkowymi elementami, które są częścią całego zestawu. Jednak oprócz m.in. instrukcji montażu, czy tradycyjnych żabek, można u nas zdecydować się na więcej przydatnych akcesoriów. W kategorii, która je zawiera, znajdują się takie udogodnienia, jak klipsy magnetyczne, specjalne broszki i eleganckie haczyki.

Szyny podwójne sufitowe na całej długości - bogata oferta

Szyny podwójne sufitowe mogą zajmować przestrzeń na suficie w takim zakresie, w jakim są dostępne w naszej ofercie ze względu na swoją długość. Jednak można je również łączyć w dłuższe szyny sufitowe, dzięki czemu uda się Państwu zamontować je na całej długości sufitu. Takie rozwiązanie przydaje się szczególnie wtedy, gdy jedna ze ścian w pomieszczeniu jest cała przeszklona.

Sufitowe szyny podwójne dostępne w naszym sklepie internetowym

Sufitowe szyny podwójne, które można zamówić w naszym sklepie internetowym, są dostępne w wielu wariantach, jeśli chodzi o ich długość. Jeśli zdecydują się Państwo na szyny podwójne z żabkami, zakres ten ma rozpiętość od 120 do 350 cm. W tym przypadku szyny sufitowe podwójne zamówią u nas Państwo w 8 różnych długościach.

Natomiast szyny podwójne bez żabek mają długość od 120 do 400 cm i są dostępne w 9 wariantach długości. Szyny podwójne PCV są wyjątkowo estetyczne i eleganckie. Ich minimalistyczne wzornictwo łatwo udaje się wkomponować w nowoczesną aranżację, jak i w urządzoną klasycznie.

Szyny podwójne sufitowe – szybki i łatwy montaż we własnym zakresie

Szyny podwójne sufitowe mogą Państwo bez problemu zamocować we własnym zakresie. Sposób montażu natynkowego jest prosty. W profilu szyn sufitowych podwójnych znajdują się otwory w odległości 39 cm każdy. By zamocować szynę, wystarczy wwiercić śruby w te miejsca.

Przymocowana w ten sposób szyna sufitowa PCV pozostaje stabilna i odporna na obciążenie wynikające z przypiętych firan i zasłon. Wybierając spośród naszych szyn sufitowych podwójnych, mogą Państwo łączyć poszczególne modele ze sobą na długość lub tworzyć z nich dowolne kształty.

Dołączamy w zestawie zaślepki, które estetycznie zakryją otwory montażowe. Natomiast przesłony maskujące pozwalają bardziej efektownie dostosować nasze szyny sufitowe do Państwa wnętrza. Oferujemy je w różnych odcieniach.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.