Plisy dachowe | Plisy okno dachowe z prowadnicami - Profi Styl

Plisy dachowe W tej kategorii nie ma produktów.

Rolety na okna dachowe

Rolety na okna dachowe muszą być odpowiednio skonstruowane. Nie sprawdzą się tu modele wolnowiszące - okna dachowe montowane są pod kątem, więc taka roleta nie zakryje szyby w odpowiedni sposób. Sprawdzą się tu świetnie plisy okienne, idealnie przylegające do szyby. 

Żaluzje na okna dachowe - efektowne plisy

U nas znajdziecie Państwo plisy okienne do okien dachowych w wielu kolorach. Oferujemy różne rodzaje materiałów. Roletę łatwo dopasować do potrzeb, ponieważ wykonywana jest zawsze na wymiar. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Plisy okienne są nie tylko skuteczną ochroną przed promieniami słonecznymi, ale również estetyczną ozdobą każdego wnętrza.

Plisy dachowe - czym się wyróżniają?

Rolety plisowane zwane najczęściej plisami okiennymi to rodzaj rolety nieco podobnej wyglądem do klasycznych żaluzji. Na pierwszy rzut oka widzimy na szybie materiał układający się w harmonijkę, który idealnie przylega do okna i zasłania całą szybę. Dzięki temu promienie słoneczne zostają zatrzymane na zewnątrz i nie wpadają do pomieszczenia, w którym zamontowane są plisy okienne.

Jeśli chodzi o plisy okienne, charakterystyczne jest dla nich to, że da się je odsuwać od góry i od dołu. Oznacza to, że jeśli słońce razi Cię, wpadając mniej więcej przez środek okna, możesz ustawić plisę tak, aby zasłaniała tylko tę konkretną część szyby. 

Plisy okienne można z powodzeniem montować na bardzo wielu typach okien. Doskonale sprawdzają się na oknach dachowych, a także innych, w tym o niestandardowym kształcie czy wielkości. Łatwo je dopasować do swoich wymagań. Dodatkowo plisy rolety do okien dachowych stanowią efektowną ozdobę wnętrza ze względu na swoją harmonijkową budowę. Wbrew pozorom również są one trwałe i wytrzymałe. Plisy na okna dachowe asują do wielu typów okien: białych czy złoty dąb.

Zastanawiasz się, czy wybrać żaluzje drewniane czy plisy? Postaw na rolety plisowane.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.