Plisy bezinwazyjne | Atrakcyjna ceny & Na wymiar - Profi Styl

Plisy bezinwazyjne W tej kategorii nie ma produktów.

Plisy bezinwazyjne na wymiar 

Plisy bezinwazyjne na wymiar to jedna z dostępnych kategorii rolet plisowanych, jakie są w naszym sklepie internetowym. Jeśli pragnęliby Państwo zamocować plisy rolety do ramy okiennej okna o niestandardowych rozmiarach, zachęcamy do wybrania naszych plis na wymiar.

Możecie Państwo zamówić u nas rolety plisowane na wymiar w następującym zakresie szerokości: od 19 do 140 cm. Wszystkie nasze plisy są wykonane w stu procentach z poliestru. Jest to materiał odporny na zabrudzenia, trwały, a także nieodbarwiający się pod wpływem oddziaływania promieni słonecznych. Zatem Państwa plisy zawsze prezentują się tak samo efektownie.

Rolety plisowane dostępne w naszym sklepie - szeroka oferta

Rolety plisowane, które mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym, są dostępne w wielu wymiarach i w szerokiej palecie odcieni. Ponadto są wyposażone w komfortowy system regulacji za pomocą specjalnych sznurków, które można dobrać w takim samym odcieniu co kolor materiału plisy.

Tkaniną porusza się za pomocą listew, które są wykonane z aluminiowych profili. Natomiast elementy wykończeniowe są z PCV. Zarówno listwa, jak i komponenty z PCV są w białym odcieniu. Ze względu na to, że materiał w tych plisach zajmuje minimum miejsca, wszystkie okna, na których są zamontowane te rolety, można swobodnie otwierać i zamykać.

Rolety bezinwazyjne – łatwy sposób montażu

Plisy bezinwazyjne montuje się bez najmniejszych trudności. Montaż bowiem polega na tym, że całą konstrukcję rolet mocuje się do uchwytów, które natomiast zakłada się na skrzydło okna. Cały proces trwa bardzo krótko i nie tylko jest bezinwazyjny, ale również czysty.

Równie pomyślnie przebiega zdjęcie rolety plisowanej ze skrzydła okiennego. Podobnie, jak w przypadku montażu, czynność ta nie pozostawia po sobie żadnych śladów.

Plisy rolety – eleganckie i praktyczne w użytkowaniu

Plisy rolety, które mogą Państwo kupić w naszym sklepie, są wyjątkowo eleganckie i praktyczne. Decydując się na modele z naszej oferty, można spodziewać się wysokiej jakości wykonania, jak też pod względem doboru materiałów.

Plisy bardzo dobrze się prezentują na każdym standardowym oknie balkonowym i tradycyjnym. Są przy tym również praktyczne, ponieważ nie zajmują wiele miejsca i można je łatwo regulować za pomocą specjalnego systemu. Dzięki niemu udaje się precyzyjnie określić, w jakim stopniu tkanina ma przepuszczać promienie słońca do wewnątrz.

Atrakcyjna cena plis bezinwazyjnych

Cena plis bezinwazyjnych jest u nas wyjątkowo przystępna. Dzieje się tak dlatego, że koszt zamówienia ustalamy od rodzaju materiału, a także od wymiarów tkaniny. W związku z tym kupią u nas Państwo plisy bezinwazyjne w bardzo dobrej cenie, tym bardziej że bezpośrednio od producenta.

Daje to również gwarancję, że nasze produkty są sprawdzone pod względem jakości, jak i konkretnego zastosowania.

Zachęcamy więc Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą rolet plisowanych. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na stronie naszego sklepu w kategorii plis i konkretnych modeli. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i gwarantuje niezbędną pomoc we wszystkich etapach wyboru oraz sprzedaży produktów. Wybierz najlepsze plisy dopasowane idealnie do potrzeb Twojego wnętrza.

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.