Rolety do okien - Profi Styl

Kategorie

Filtruj

Włączone filtry:
  Dostępność

  Rolety do okien W tej kategorii nie ma produktów.

  Rolety okienne do każdego typu okien w bogatej ofercie

  Oferujemy rolety wewnętrzne, które idealnie nadają się do każdego pomieszczenia. Szeroki wybór rolet nadaje się do okien drewnianych, jak i do okien plastikowych o dowolnych wymiarach.

  Wśród rolet wewnętrznych dostępne są u nas: Rolety PlisowaneRolety dzień noc miniRolety MiniRolety w kasecie, a także Rolety Maxi. Można je zamówić w standardowym rozmiarze, jak i zdecydować się na rolety okienne na wymiar.

  Rolety dzień nocrolety gładkierolety bambusowerolety lenrolety termiczne nie są podatne na uszkodzenia. Rolety okienne dzień noc czyści się bez problemu, podobnie jak pozostały asortyment z tej kategorii. Rolety są odporne na negatywny wpływ promieni słonecznych — dzięki temu przez długi czas zachowują swój ciekawy wygląd. 

  Najwyższej jakości rolety do okien dachowych

  Rolety okienne można łatwo zamocować do okien dachowych. Zamówią u nas Państwo rolety na okna najwyższej jakości pod względem wykonania, designu, gatunku zastosowanego materiału, jak też z uwagi na łatwą, codzienną obsługę.

  Rolety okienne bezinwazyjne — gwarancja wysokiej estetyki

  Nasze rolety do okien są bezinwazyjne. Oznacza to szybki montaż bez konieczności zmiany aranżacji, co nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów. Rolety okienne bezinwazyjne to także elegancka estetyka, bez widocznych śladów instalacji. Rolety do okien bez wiercenia nadają się do użytku w ciągu kilku minut.

  Idealnie dopasowane rolety do okien plastikowych

  Rolety do okien plastikowych to atrakcyjna oferta z uwagi na wiele materiałów dostępnych w bogatej palecie odcieni. Można u nas zamówić m.in. rolety rzymskie wykonane z naturalnej tkaniny o wyjątkowej trwałości.

  Wyjątkowo stabilne rolety do okien z nawiewnikami

  Najlepsze rolety do okien z nawiewnikami to rolety mini dostępne w naszej ofercie. Są wyposażone w specjalne żyłki, które gwarantują stabilność tkaniny w razie mocniejszych podmuchów wiatru.

  Rolety do okien drewnianych — uniwersalne i łatwe w montażu

  Proponujemy rolety do okien drewnianych, które montuje się bezinwazyjnie, bez wiercenia. Rolety do okien drewnianych to idealny dodatek do wnętrz. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, gdzie ważnym aspektem jest umiarkowane nasłonecznienie i poczucie prywatności.

  Odporne na plamy rolety do okna w kuchni

  Zamawiając u nas rolety do okna w kuchni, otrzymują Państwo asortyment wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Rolety do okien kuchennych wnoszą również swój niepowtarzalny wygląd, dzięki czemu kuchnia staje się bardziej przytulna.

  Rolety do okien na wymiar — dopasowane do każdego kształtu okna

  Duże okna, niewielkich rozmiarów, kwadratowe, trójkątne, okrągłe, dachowe – zawsze można u nas zamówić idealne rolety do okien na wymiar. Łatwo odmieniają wygląd pomieszczeń w domu, jak i w pracy. Perfekcyjne dopasowanie to wyjątkowa estetyka, a także brak problemów podczas codziennego użytkowania.

  Rolety do okien — atrakcyjny cennik

  Cennik rolet do okien jest uzależniony od różnych aspektów. Inną cenę będą mieć Rolety Mini na nieduże okna, inną  rolety w kasecie z uwagi na zastosowany materiał. Ceny rolet okiennych są u nas atrakcyjne, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Cennik rolet okiennych nie zawsze jest więc sztywno określony. Biorąc pod uwagę ceny rolet do okien, można zauważyć, że różnią się one pod kątem zastosowanego materiału i jego rozmiaru. 

  Odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie

  Zapisz się do naszego newslettera aby odebrać rabat dla nowych klientów i otrzymywać od nas powiedomienia o nowych wpisach w poradniku.